top of page

NMR RECORDS

V současné digitální době se zásadně změnila i práce ve studiu. Nahrávka se pořizuje co nejkvalitnější a čistá bez šumů a ozvěn a následně se vše zpracovává digitálně. Je tedy kladen mnohem větší důraz na čistý záznam a digitální výbavu studia. Hudba se často komponuje a pořizuje digitálně a nejtěžší práce na konečné nahrávce je samotný mix nahrávky.

NMR records právě otevřelo nové nahrávací studio v Praze vybavené podle nejnovějších trendů a zajišťující kvalitu nahrávky a zejména pak jejího dalšího zpracování, mixu a masteringu. Vyzkoušejte si nejnovější světový trend prostorové nahrávky v Dolby Atmos exkluzivně v NMR Records.

Ke kvalitní technice poskytuje naše studio i kvalitního zvukového inženýra, bez kterého se mix skladby neobejde a současně i účast hudebního producenta, aby výsledná nahrávka byla co nejúspěšnější. Mimořádné služby našeho studia využilo již mnoho hudebníků a skladatelů z ĆR i zahraničí.

 

K nám se nechodí jen nahrávat, u nás se tvoří nová hudba zaměřená i na zahraniční trh a moderní trendy.

STUDIO NMR records

Naše nově otevřené studio v centru Prahy je jiné.

Nachází se jen pár minut od Národního muzea na Václavském náměstí. Zde se nenahrávají jen vaše výkony. Pracujeme zde s umělci na jejich nejlepším díle, společně vytváříme moderní zvuk, ideální aranže, pomáháme s komponováním hudby a vytváříme originální mixy. Naše studio se nepronajímá. Tvoříte v něm nové hudební dílo společně se zvukovým inženýrem a s hudebním producentem, který vám kromě pořízení nahrávky může pomoci i s jejím vydáním, monetizací a dalšími důležitými kroky. Jsou to služby, které jinde nenajdete.

Studio nabízí velmi příjemné domácí prostředí a soukromí, důležité k podání toho nejlepšího uměleckého výkonu. Studio lze nastavit na libovolnou atmosféru v každou denní dobu, aby se v něm umělec cítil co nejlépe. Protože naše studio je hlavně o spolupráci, je sestaveno tak, aby umělec i producent velmi dobře viděli co zrovna dělají a mohli efektivně zasahovat do celého procesu nahrávky. Zde se na umělce nespěchá, zde se tvoří co nejlepší výsledek.

Nahrávka je jen tak dobrá, jak dobrý je sám umělec. S profesionální hudební produkcí ale dokážete mnohem více.

Umělci přijíždějící z daleka a ze zahraničí, kteří zde pracují na svých dílech několik dní, využívají možnosti přenocování přímo ve studiu. Studio je pro tyto účely vybaveno koupelnou a sociálním zařízením a kompletně vybavenou kuchyní a ledničkou s mrazákem. Před studiem je i venkovní klidný dvůr a protože jsme přímo v centru města, je kolem studia velké množství restaurací, obchodů a služeb.

Na první pohled je zřejmé, že se nejedná o obyčejné nahrávací studio. Studio je uzpůsobené nejen pro hudební nahrávky, ale zejména pro skládání a tvorbu hudby, filmovou hudbu a zpracování filmů, videa a hudebních klipů.

Vybavení studia umožňuje testovat poslech hudby v různých prostředích a zpracováváme zde nahrávky jak nejvyšší kvality při 192 KHz, tak i upravené pro sociální sítě, Spotify, YouTube, rádia i TV.

DOLBY ATMOS

Kromě standardního stereo záznamu u nás zpracováváme i nahrávky prostorového zvuku systému Dolby pro film a video a jako úplnou novinku zde zajišťujeme hudební prostorové nahrávky podle nejnovějšího světového trendu v systému Dolby Atmos. Tímto novým trendem zasahujícím filmu do hudebního průmyslu se již zabývají i prestižní hudební platformy v internetu.

DOLBY ATMOS

Nahrávací studio již dávno neslouží jen k pořízení nahrávky. Většina práce na konečné nahrávce se provádí až po fyzickém záznamu a to správným mixem a konečným masterem. Současná moderní hudba v našem digitálním věku a používání aktuálních zvuků vyžaduje největší pozornost právě při mixu vaší nahrávky. Proto je naše studio vybaveno i profesionálními knihovnami s vysoce kvalitními nahrávkami a zvuky pro moderní hudbu.

V našem nahrávacím studiu vám nejen pořídíme kvalitní záznam vašeho hudebního i pěveckého výkonu, ale nahrávku pořizujete vždy za účasti hudebního producenta. Pomůžeme vám nahrávku co nejlépe sestavit, pomůžeme vytvořit hudební podklady od beatů, až po celou filharmonii a vytvoříme celý hudební mix dle vašich představ s co nejlepším výsledkem.  

Poskytujeme i možnost hudební přípravy a konzultace před samotným nahráváním, pěvecké a nahrávací testy, úpravy živých nahrávek, opravy poškozených záznamů apod.

IMG_0096_edited.jpg

Editace

Editační studio poskytuje obrovský výběr profesionálních zvukových knihoven a pluginů

IMG_0615.JPG

Mikrofony

Nahráváme na prověřené značkové mikrofony s nejvyšší kvalitou

IMG_4267.jpg

Nahrávání

Nahrávací studio je perfektně zvukově vyvážené pro nahrávání akustických nástrojů i zpěvu.

IMG_0215.jpeg

Hudba

Vysoce kvalitní digitální nahrávky nástrojů od značkových bicích souprav, přes kytary a piana až po filharmonii

IMG_0831.jpeg

kurzy

Příprava je důležitější, než samotné nahrávání a my vás ve studiu připravíme profesionálně.

IMG_2555 2_edited.jpg

Ve studiu Nemoros vzniklo 25 světových hitů ve spolupráci se špičkovým anglickým producentem a skladatelem Andrewem Murrayem.

DSC01830_edited_edited.jpg

Velkolepé hudební dílo umělkyně Electric Lady, které se významně proslavilo ve světě vzniklo kompletně v našem studiu Nemoros.

IMG_1014_edited.jpg

Historického úspěchu České republiky dosáhla nahrávka ze studia Nemoros, která získala páté místo v hitparádě ve Velké Británii.

IMG_0401.jpeg

Nahrávací studio Nemoros včetně veškerého nabízeného komfortu využila i skupina Rybičky 48 ke svému týdennímu soustředění.

DOLBY ATMOS

Pokud jste se rozhodli prosadit v hudební sféře, bez filmařské podpory se rozhodně neobejdete. Audio-vizuální tvorba je v současné době velmi žádaná a populární a není dobré ji podceňovat. Propojení filmové tvorby a hudebního průmyslu má ale svoje speciální nároky a specifika. Naše bohaté zkušenosti z audio-vizuální produkcí u nás i v zahraničí vám pomohou dosáhnout mnohem lépe svého cíle a vyvarovat se zbytečných chyb.

Videa pro sociální sítě, záznamy koncertů, reklamní a propagační videa, make off a záznamy práce hudebníka, osobní medailony, fanouškovská videa, spoty a trailery a v neposlední řadě samozřejmě oficiální hudební video klipy, to vše vám může naše agentura profesionálně vymyslet, zpracovat a dodat včetně dalších důležitých služeb, jako je registrace práv, oficiální vydání s monetizací a reklama s videem spojená.

A nebo se od profesionálů naučte, jak si to správně dělat sami. Pořádáme skupinové i individuální workshopy zaměřené právě na tuto speciální tvorbu.

PR A REKLAMA

U umělců velmi podceňovaná část jejich hudební kariéry. Ale velmi důležitá součást z pohledu manažerů, pořadatelů a labelů, které potřebujete. Public Relation je v hudebním průmyslu velmi specifické a mnoho reklamních agentur nabízí PR umělcům s nevalnými výsledky a je to příliš drahá zkušenost. Víme o čem mluvíme, sami jsme museli hodně ztratit, než jsme se naučili dělat to jinak. Umělec musí být vidět a musí u veřejnosti vzbudit zájem a proto PR vždy spojujeme i s cílenou reklamou a prací na sítích.

* Pomůžeme s přípravou před samotnou kampaní

* Zajistíme kvalitní materiály a mediální výstupy

* Zanalyzujeme aktuální stav v médiích

* Zajistíme účast na sledovaných mediálních akcích

Dojednáme výstupy ve veřejných médiích, rádia, TV

* Zorganizujeme speciální tiskovou konferenci

* Zajistíme sepsání a vydání mnoha článků a tiskových zpráv

* Zajistíme i mediální výstupy v zahraničí dle potřeby

Nastavíme a budeme řídit kampaně na vašich sítích

* Pomůžeme vám dosáhnout mnohem lepších čísel

* Navrhneme PR na míru a budeme je řídit i dlouhodobě

Ani ta nejlepší skladba se nestane hitem bez mediální podpory.

IMG_2487.jpeg

Rozhovory

Rozhovory a reportáže s cíleným obsahem pro vybrané TV  pořady, rádia a multimédia.

IMG_1629.jpeg

Video reportáže

Profesionálně zpracované a zaměřené reportáže pro sociální sítě a nabídky.

IMG_1014_edited.jpg

Články

Články v tištěných i internetových médiích, tiskové zprávy pro média.

1J7A0896.jpeg

Tiskové konference

Pořádání tiskových konferencí a kulturních akcí s účastí novinářů, televizí a médií.

PLAKAT DO USA.jpg

Reklama

Profesionální fotografie, reklamní bannery, zprávy a cílené reklamy na sociálních sítích.

Každý krok učiněný v PR a reklamě musí mít jasný cíl a smysl. Před spuštěním PR probereme a navrhneme cíle i záměr celé kampaně, abychom dosáhli co největšího efektu i aby obsah kampaně byl pro veřejnost a média dostatečně zajímavý. Pro nejlepší efekt je třeba před zahájením kampaně provést i další přípravu a proto s námi konzultujte vaše potřeby dostatečně dopředu.

WORKSHOPY

Všichni umělci k nám přichází s mnoha otázkami, na které hledají odpovědi a proto jsme pro vás připravili tematické workshopy, které ty nejčastější dotazy umí zodpovědět. Navštivte naši stránku s nabízenými workshopy a vyberte si téma, které vás zajímá. Workshopy si u nás přímo můžete objednat a domluvit si vhodný termín. Pokud ale hledáte mnohem širší odpovědi, využijte setkání s producentem.

bottom of page