top of page

NABÍDKA PRODEJE

Zde najdete nabídku nemovitostí a jiného majetku, nabízeného našimi partnery k prodeji. Jedná se vždy o přímý prodej od majitele. V případě vašeho zájmu poskytneme veškeré další informace a zajistíme dohodu mezi vámi a majitelem o prodeji. Vyberte si níže z rychlé nabídky nabízeného majetku k prodeji 👇👇👇

UQLO0170_edited_edited.jpg

Rodinná vila

Nově zrekonstruovaná rodinná vila postavená podle originálního projektu se zahradními jezery, vlastním wellness, nahrávacím studiem, fotovoltaickou elektrárnou a automatizovanými systémy se nabízí exkluzivně k prodeji včetně veškerého vybavení a nábytku okamžitě k bydlení či podnikání.

Snímek obrazovky 2022-11-20 v 8.54.30.png

Sanatorium Ukrajina

Mimořádný projekt léčebného sanatoria nedaleko hlavního města Kyjev se nyní nabízí k prodeji, nebo spolu-partnerství na dostavbě a zprovoznění. Projekt je v rozestavěném nedokončeném stavu.

IMG_4587.jpeg

Pozemek Žatec

Lukrativní pozemek přímo v centru města Žatec se nabízí k prodeji. Asfaltová příjezdová cesta je v ceně, možnost uzavření pozemku, využití k parkování i libovolným osobním účelům.

    PRODEJ NEMOVITOSTI  

Pozemek ŽATEC

PRODÁNO

 

     Nabízíme k prodeji lukrativní pozemek v centru města Žatec. Pozemek se nachází v zástavbě centra města mezi komerčními a obytnými budovami

IMG_4587.jpeg

Základní informace o nemovitosti:

Centrum města Žatec, ulice Třída Obránců míru a Klášterní

Celková plocha pozemků: 740 m2

Příjezdová komunikace: 194 m2

Ostatní plocha a zahrada: 546 m2

Místopis

MÍSTOPIS

Předmětná nemovitost se nachází v centru města Žatec u centrální silnice Tř. Obránců míru za Kapucínskou zahradou. Vjezd na pozemek z obecní silnice na ul. Klášterní. Pozemek je umístěn v zástavbě družstevních bytovek.

POPIS NEMOVITOSTI

Celý Pozemek se skládá ze tří samostatných parcel, tvořící dohromady jeden celek. Přístupová parcela je vybavena kvalitním asfaltovým povrchem, další parcely jsou částečně pokryté betonovým povrchem a travnatými plochami. Využití pozemku je nejen k parkování vozidel, ale k libovolnému skladování, volnočasovým aktivitám, jako skladovací prostory, či zahradní pozemky. 

Kontaktujte nás
První patro
Obytný dům

PŘÍSTUP K POZEMKU

Venkovní výbava

    Přístup k pozemkům je přímo z veřejné komunikace po asfaltové silnici. Široká asfaltová komunikace na příjezdovém pozemku je součástí ceny pozemku a prodává se s pozemkem jako celek. Příjezdovou komunikaci mezi budovami je možné uzavřít a zajistit si na pozemku hlídaný soukromý přístup. 

Druhé patro
Přízemí
Další technologická výbaa

AKTUÁLNÍ TRŽNÍ CENA:

Tržní cena byla stanovena podle aktuálních tržních cen v regionu:

Příjezdová cesta, asfalt: 960,- Kč/m2 - cena: 186.270,- Kč

Ostatní plocha: 1.100,- Kč/m2 - cena: 250.800,- Kč

Dvůr a zahrada: 1.400/m2 - cena: 445.220,- Kč

Celková tržní cena: 881.490,- Kč

NEMOVITOST SE NABíZÍ ZA ODHADNÍ CENU BEZ PROVIZE

KONTAKTUJTE NÁS:

Všechny výše uvedené pozemky se prodávají jako celek. Prosíme, aby nás nekontaktovali žádní makléři a zprostředkovatelé. Jednáme výhradně se skutečnými zájemci bez prostředníků!!!

Kontaktujte nás kdykoli na e-mail: reditel@nemoros.cz

nebo v pracovní době na tel: +420 724 090 840

NEMOROS Real Estate s.r.o., IČ: 285 75 776

bottom of page