top of page

NABÍDKA PRODEJE

Zde najdete nabídku nemovitostí a jiného majetku, nabízeného našimi partnery k prodeji. Jedná se vždy o přímý prodej od majitele. V případě vašeho zájmu poskytneme veškeré další informace a zajistíme dohodu mezi vámi a majitelem o prodeji. Vyberte si níže z rychlé nabídky nabízeného majetku k prodeji 👇👇👇

UQLO0170_edited_edited.jpg

Rodinná vila

Nově zrekonstruovaná rodinná vila postavená podle originálního projektu se zahradními jezery, vlastním wellness, nahrávacím studiem, fotovoltaickou elektrárnou a automatizovanými systémy se nabízí exkluzivně k prodeji včetně veškerého vybavení a nábytku okamžitě k bydlení či podnikání.

Snímek obrazovky 2022-11-20 v 8.54.30.png

Sanatorium Ukrajina

Mimořádný projekt léčebného sanatoria nedaleko hlavního města Kyjev se nyní nabízí k prodeji, nebo spolu-partnerství na dostavbě a zprovoznění. Projekt je v rozestavěném nedokončeném stavu.

IMG_4587.jpeg

Pozemek Žatec

Lukrativní pozemek přímo v centru města Žatec se nabízí k prodeji. Asfaltová příjezdová cesta je v ceně, možnost uzavření pozemku, využití k parkování i libovolným osobním účelům.

    PRODEJ NEMOVITOSTI  

Sanatorium UKRAJINA

 

     Nabízíme k prodeji zajímavý investiční projekt léčebného sanatoria nedaleko hlavního města Ukrajiny Kyjev. Objekt je v rozestavěném nedokončeném stavu a prodává se jako celek včetně projektu, pozemků a všech staveb za účelem dokončení a zprovoznění projektu. Majitel nabízí i veškerou spolupráci v oblasti nejen výstavby, ale i dalšího provozu a personálního obsazení. 

Snímek obrazovky 2022-11-20 v 8.54.30.png

Základní informace o nemovitosti:

Okraj městečka Nosovka, 100 km Severovýchodně od Kyjeva

Celková plocha pozemků: 2,5 Ha

Celková plocha zařízení: 7.500 m2

Rozsah sanatoria:

Plavecký bazén: 25 m

Pokoje pro pacienty: 74/142 postelí

Rehabilitační zóna: 350 m2

Ubytování pro personál:

Odborný personál: 88 osob

Společenské centrum: 120 osob

Relaxační parky a zeleň 1,75 Ha

Aktuálně možnost libovolných úprav a rozšíření

Snímek obrazovky 2023-01-18 v 20.36.18.png
Místopis

POPIS NEMOVITOSTI

Celý projekt byl navržen a budován jako fyzio-terapeutické rehabilitační centrum, zaměřené zejména na děti a mladé lidi s omezenými pohybovými schopnostmi či invaliditou a fyzické i psychologické rehabilitace pro dospělé pacienty s fyzickými omezeními, nebo po úrazech. V neposlední řadě se v rámci projektu zvažuje i rozšíření o estetickou chirurgii s následným léčením a rehabilitací. Protože na Ukrajině je více jak 450 tis. osob s podobnými postiženími a více jak 60% z nich vyžaduje minimálně 2 rehabilitace a více během jednoho roku, jsou kapacity podobných zařízení v Ukrajině zcela nedostačující. Navíc se nacházejí ve východní oblasti země, a proto vznik tohoto rehabilitačního centra v blízkosti města Kyjev je velmi žádoucí a ekonomicky zajímavý i pro investory. Umístění rehabilitačního centra není náhodné, ale poskytuje absolutně klidné a zdravé prostředí bez průmyslových vlivů s dostatečným vlastním zdrojem kvalitní pitné vody bez průmyslových vlivů.

Kromě soukromých pacientů je v projektu zahrnuta i spolupráce s léčebnými zařízeními a státními zdravotními zařízeními pro léčbu pacientů s hrazenou péčí od státu. Majitel projektu nabízí investorovi veškerou součinnost jak při dokončení projektu, tak i řešení následných provozních a personálních otázek.

Důvodem prodeje projektu je získání investora pro dokončení a spuštění celého projektu, který zejména s ohledem na aktuální situaci je velmi žádoucí. Ekonomický rozpočet celého projektu předpokládá s návratností celé investice již do 4-5 let od dokončení a zprovoznění sanatoria, což je pro investory velmi zajímavá nabídka.

 

První patro
Obytný dům

AKTUÁLNÍ STAV

Venkovní výbava
Druhé patro
Přízemí
Další technologická výbaa

    Od roku 2015 až do současnosti byla postavena hrubá stavba všech objektů, postaveny bazény a výtahové šachty, zastřešení všech objektů a izolace a vystavěna i církevní kaple s kompletní výzdobou. Stavba byla pozastavena z důvodů aktuální situace v Ukrajině a očekává se vstup nového investora a majitele do projektu. V rámci dokončení stavby a výbavy může být projekt dle přání investora upraven a pozměněn. S ohledem na potřebnost a ekonomickou návratnost se však původní projekt jeví jako nejzajímavější.

Kontaktujte nás

CENA PROJEKTU

Cena projektu byla stanovena na základě již realizovaných investic do průzkumu, projektu a do stavby samotné, včetně všech povolovacích a administrativních procesů.

Investice do projektu: 2.000.000,- USD

PRODEJNÍ CENA JE DOHODOU, VÝRAZNÁ SLEVA PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ

KONTAKTUJTE NÁS:

K prodeji projektu jsou důležité další podrobné informace a jednání s prodávajícím. Veškeré informace a další jednání zajistíme dle požadavků zájemce.

Kontaktujte nás kdykoli na e-mail: reditel@nemoros.cz

nebo v pracovní době na tel: +420 724 090 840

NEMOROS s.r.o., IČ: 27775992

bottom of page