PRODEJ NEMOVITOSTI  

Семейная вилла SLAVKOV U OPAVY

 

     Nabízíme exkluzivně k prodeji mimořádnou nemovitost. Jedná se o originální projekt k bydlení i k relaxaci, nebo k podnikání. Nemovitost se prodává jako komplexní celek s veškerým vybavením i nábytkem, okamžitě připravena k bydlení a k užívání.

 

     Celá nemovitost byla navržena a postavena s ohledem na dlouhodobé užívání, s možností pronájmů, "Airbnb" , trvalého bydlení. Nemovitost je výjimečná nejen použitými technologiemi, ale zejména v dnešní době důležitými parametry, jako je ekologie, tepelné i zvukové izolace, ekonomika a energetická soběstačnost. Nemovitost se prodává z důvodu stěhování majitele.

UQLO0170_edited_edited.jpg

Základní informace o nemovitosti:

Rodinná vila s vedlejšími stavbami, č.p. 492, Obec Slavkov u Opavy,

Ulice Osvobození 492, Moravskoslezský kraj

Celková plocha pozemků: 1.506 m2

Zastavěná plocha: 109 m2

Užitná plocha a zahrada: 1.397 m2

Obytná nemovitost:

Přízemí zastavěná plocha: 109,25 m2

První patro zastavěná plocha: 119,51 m2

Druhé patro - podkroví zastavěná plocha 44,20 m2

Celkem zastavěná plocha: 272,96 m2

Celkem obestavěný prostor: 734,52 m3

Součástí domu je obytná terasa plně zastřešená: 99 m3

 

Ostatní stavby:

Zastřešení pro 2 automobily: 87 m3 - 42 m2

Dřevěná zahradní chata: 8 m2, 17 m3

Dřevěný zahradní dřevník a seník: 4 m2, 11 m3

Plechový skład na dřevo: 7 m2, 12 m3

Jezera s eko čistírnami: 70 m2, 80 m3

hřiště s bezpečnostním povrchem: 68 m2

Zahradní vířivka venkovní pro 6 osob:

Protihluková stěna výška 4 m, délka 50 m

Pískoviště a dětské hřiště:

IMG_20220917_0001_edited.jpg

INFORMACE K PRODEJI:

Na této stránce jsou uvedeny podrobné informace o nabízené nemovitosti a její výbavě. Doporučujeme pročíst všechny informace postupně. Pro rychlejší přesun mezi jednotlivými popisy můžete využít níže uvedené odkazy 👇👇👇

MÍSTOPIS

 

В нашем случае под публикацией понимается публикация музыки, то есть регистрация и публикация музыкальных записей, а затем их видимость и защита записей, связанная со сбором платы за их использование - так называемая монетизация.

 

Базовым элементом является регистрация самой записи и присвоение идентификационного кода ISRC. Затем в нашем издательстве в Англии мы обеспечиваем переводы на многие языки, записываем песню во все музыкальные сети мира, такие как Spotify, Amazon и т. д., и мы назначаем песню профилю исполнителя.

 

Впоследствии, как издатель, мы обеспечиваем регулярный контроль использования записи во всем мире, как использования записи в средствах массовой информации, так и публичного производства, использования в других произведениях и особенно использования в социальных сетях и Интернете. Плата за такое использование постоянно взимается со всего мира и выплачивается артистам.

 

Возможность лицензирования записи также является очень важным элементом. В рамках нашей издательской деятельности наше издательство активно предлагает музыкальным произведениям, менеджерам, артистам, рекламным компаниям и всем другим организациям, которые используют музыку в каких-либо художественных или рекламных целях, приобрести лицензию на эту работу, то есть конкретное право на использование. Таким образом, владелец записи обеспечивает дополнительный доход от своих имущественных прав.

    V obci jsou kompletní inženýrské sítě, elektřina, voda, plyn, kanalizace, telefon. V místě se nalézá občanská vybavenost, několik restaurací, mateřská školka, základní škola 1-9 ročník s velmi dobrou pověstí, obchod s potravinami, několik moderních dětských hřišť, tělocvična, fitness, kulturní dům, fotbalové hřiště, pošta, zubař i zdravotní středisko. Jen 2 km od obce se nachází obchodní centrum Opavy s město Opava nabízí hned několik velkých nákupních center. Obec se nachází mezi horskými oblastmi Jeseníky a Beskydy, poskytujícími celoroční sportovní vyžití. Protože město Opava nemá žádný těžký průmysl, tato oblast je vyhledávána zejména pro čistý vzduch a přírodu. Dojezdová vzdálenost do města Ostrava je 25 km po rychlostní trase. Z Opavy lze dojet po dálnici až do Prahy.

   

Předmětná nemovitost se nachází v severovýchodní části obce na okraji lužního lesa a lesního hřiště, v blízkosti pozemní komunikace Opava - Olomouc hned vedle autobusové zastávky. Jedná se o velmi žádanou příměstskou lokalitu pro rodinné bydlení, kde zástavba je tvořena zejména rodinnými domy. Město je dostupné vozidlem, hromadnou dopravou i pěšky během několika minut.

OBYTNÝ DŮM

 

Celý dům byl postaven podle vlastního originálního projektu, který již od počátku bral ohled na maximální ekonomické využití nemovitosti. Dům je orientován na jih tak, aby všechny obývané místnosti byly osvětlovány sluncem po celý den od východu až po západ. Na severní straně domu jsou pak umístěny chodby, sociální zařízení, technická místnost a zejména spižírna na potraviny.

 

Dominantou domu je velký balkon přes celou šířku domu, krytý vlastní střechou a obestavěný dřevěným tyrolským zábradlím se zabudovanými zakázkovými truhlíky po celé délce balkonu k pěstování muškátů a balkonových květin. Balkon je vybaven programovatelným automatickým zavlažováním a zásuvkami pro jakákoli další zařízení, vánoční osvětlení apod. Ve štítu domu je připraven kabel s 12V napájením pro osvětlený rodinný erb, logo firmy apod.

Všechna okna v domě jsou zakázkové výroby s horními oblouky, vybavené dvojskly naplněnými argonovým plynem. Okna zajišťují dostatečné osvětlení vnitřních prostor při důrazu na minimální tepelné ztráty domu. Speciální bílé lemování oken dodává celému domu zvláštní výraz.

Střecha je z kvalitních betonových tašek Bramac černé barvy, včetně parkoviště pro vozidla.

Vnitřní rozmístění jednotlivých místností a chodeb bylo navrženo s ohledem na ekonomické využití prostoru a společenský život velké rodiny. Veškeré chodby a schodiště v nemovitosti díky speciálnímu rozvržení zabírají z celého prostoru pouhých 20 m2 na třech patrech s důmyslným pohodlným vstupem do všech místností v domě. Prostor je tak maximálně využit k bydlení.
 

PŘÍZEMÍ

 

    Hlavní dominantou domu je společenská místnost spojená s kuchyní v přízemí o rozměrech 56 m2. Celá místnost byla navržena tak, aby osoby v kuchyni i v obývací části byly neustále v kontaktu. Kuchyňská linka byla sestavena na míru o velkém objemu, včetně vestavěných spotřebičů, myčky nádobí, elektrické horkovzdušné trouby, plynového sklokeramického vařiče s rohovou digestoří s vysokým výkonem a dostatečným prostorem pro umístěný všech kuchyňských spotřebičů, robotů, mikrovlnné trouby apod. Všechny spotřebiče jsou v černé barvě pro podpoření oranžovo-černého designu, včetně velké americké lednice s mrazničkou a automatickým výrobníkem ledu s pevnou přípojkou vody.

    Dominantou místnosti je speciální originální akvárium, zabudované do nosného sloupu v kuchyňské lince. Akvárium má objem 600 litrů a je vybaveno moderními čistícími technologiemi pro maximální bezúdržbovost, včetně speciálního osvětlení napodobujícího svítání, večerní stmívání, noční odraz měsíce, automatickým krmením rybiček atd.

 

    Obývací část je vybavena velkou sedací soupravou ve tvaru U s elektrickým pohonem pro polohování sezení i ležení a s vytahovací dvoumístnou postelí pro případné hosty. Naproti sedací soupravě je umístěn velký rohový krb a nábytková stěna včetně zakázkového dřevníku a velké smart televize se 4K rozlišením a 3D funkcí. K televizi náleží také kvalitní zvukový systém domácího kina 5.1 se speciálními reproduktory velkého frekvenčního rozsahu a třímetrové elektrické plátno s digitální promítačkou pro skutečný filmový zážitek. Systém umožňuje sledovat všechny pořady jak na TV, tak na promítacím plátně pro milovníky jak filmu, tak i kvalitní hudby. Dům je také vybaven dvěma satelity pro příjem všech dostupných pořadů a s rozvodem signálu satelitu i pevné antény po celém domě.

Funkce krbu zde není pouze estetická, ale slouží i k vytápění celého domu. Tepelný horkovzdušný systém rozvádí teplo vygenerované krbem po celém domě do dalších dvou pater a zajišťuje tak současně i vytápění celého domu a s tím spojené významné úspory na vytápění plynem. Obývací prostor také obsahuje speciální dřevěný kazetový zrcadlový strop originální konstrukce. Dřevěné kazety se prolínají se zrcadly a zrcadla po obvodu místnosti slouží i k odrazu světla. Obývací prostor nemá lustr, ale výkonné úsporné prostorové osvětlení po celém obvodu stropu, intimní osvětlení oken a závěsů, nebo jen modré jemné osvětlení nábytkové stěny a televizoru s krbem.

    Obývací část má velký volný prostor pro společenskou zábavu, ať již hraním her na X-Box, tancem apod. Prostor obzvláště oceňují děti ke svým hrám. Z obývacího prostoru je i vstup dvojitými dveřmi přímo na terasu domu. Výbava kuchyně, akvárium i s veškerou technikou a rybičkami, domácí kino a vše s ním spojené včetně TV je rovněž součástí prodeje.

     Přízemí domu pak dále disponuje vstupní chodbou se zakázkovým botníkem a věšáky, samostatnou toaletu s umyvadlem vystavěnou na míru, technickou místnost využívanou jako sklad, dílna, prádelna apod. a komoru na potraviny, speciálně umístěnou na severní straně domu s větráním pro odvádění tepla, zajišťující po celý rok skladování potravin v chladu a suchu. Ve výbavě je i vzduchový kompresor užívaný zejména pro odvodnění závlahového systému, ale i k dalším účelům.

PRVNÍ PATRO

 

    První patro domu slouží k bydlení a soukromí každého obyvatele. Jsou zde tři samostatné pokoje, aktuálně využívané jako ložnice, pokoj pro děti a pracovna - kancelář. Žádné průchozí místnosti, ani dlouhé chodby.

 

    Velká koupelna je postavená v řeckém stylu včetně zabudované velké dvoumístné rohové vany, zabudovaného umyvadla i velkého zrcadla. V koupelně je umístěna i pračka a kruhový sprchový kout. Podlahy jsou speciálně izolované proti protečení vody do přízemí i při vytopení koupelny. Součástí koupelny je i samostatná finská sauna s elektrickým topením, topný žebřík na sušení ručníků v zimním období a důmyslně zabudované hluboké skříně ve stěnách pro dostatek úložných prostor.

    Na patře je i samostatná toaleta se zabudovaným nábytkem s dostatkem prostoru pro uložení veškerých toaletních a čisticích potřeb, vánočních ozdob, mycích prostředků a jiných domácích potřeb.

    Ložnice je vybudována v italském stylu, obsahuje zakázkový rohový bílý nábytek s vysokolesklým lakem, speciální stěnu s televizorem a dominantou ložnice je luxusní italská kruhová kožená postel v ceně 89.000,- Kč se zabudovanými reproduktory a zakázkovou vysokou zdravotní matrací se speciálním výhřevným a chladivým povrchem pro různá roční období. Ložnice je vybavena 4K televizorem a programovatelným ambientním osvětlením všech barev pro navození libovolné nálady, zabudovaným ve stropech, stěnách, pod skříněmi i poličkami. Specialitou ložnice je hvězdná obloha nad postelí ze světlovodivých vláken, elektricky poháněná zatahovací záclona kolem celé postele proti komárům a elektricky zatahované závěsy. Součástí ložnice je i luxusní italský velmi jemný koberec.

     Největší místností v prvním patře o rozloze 27 m2 je dětský pokoj. Pokoj je vymalován ručními dětskými malbami zvířátek a přírody, vybaven speciálním osvětlením pro noční světlo, sluneční světlo a svítícími obláčky pro vysokou intenzitu osvětlení. Kromě dostatku dětského nábytku jsou zde i zakázkové hluboké vestavěné skříně, dostačující pro uložení šatů a věcí celé rodiny.

     Třetí pokoj slouží aktuálně jako pracovna, nebo kancelář. Rozlehlý stůl vybavený dvěma zásuvkovými boxy, zabudované police a kancelářský nábytek zajišťují pohodlný pracovní prostor. Speciální designový koberec a reliéfové tapety doplňuje bílá kožená sedací souprava, která rovněž obsahuje rozkládací postel v případě příliš velké návštěvy :-) Pracovna obsahuje i speciální zakázkovou nábytkovou stěnu se dvěma akvárii. Každé akvárium o objemu 250 litrů má ve spodních skříních zabudovanou moderní technologii a ovládací prvky. Akvária se sami ovládají, osvětlují včetně rozednívání, stmívaní i nočního osvětlení, jeden akvarijní set má i speciální výbavu s ohřevem a ochlazováním vody, CO2 velkou bombu pro rostlinná akvária se všemi technologiemi automatického ovládání, hnojení, dávkování CO2 atd. Tento akvarijní set potěší všechny profesionální akvaristy a pracovníka v kanceláři potěší pohled na nádherná akvária z různých biotopů světa. (Akvária aktuálně nejsou osazena)

DRUHÉ PATRO

 

    Ve druhém patře domu v podkrovní části je postaveno nahrávací studio. Jedná se o speciální stavební úpravy, odizolované krovy a podlahy nejen tepelně, ale i proti hluku a krokovému hluku, izolace ve stěnách jsou speciální protihlukové a celé studio je i odladěné zvukovými vnitřními izolacemi pro pohlcování zvuku a nežádoucích frekvencí. Také elektrické obvody jsou zde oddělené a speciálně odrušené, včetně záložních zdrojů. Prostor obsahuje nahrávací místnost pro hudebníky a zpěváky a zvukově oddělenou režijní místnost, kde se nahrávky zpracovávají. Toto kompletní nahrávací studio obsahuje veškerou moderní techniku pro digitální nahrávání, nejmodernější počítač iMAC Pro, 4K monitory, Studiové monitory pro stereo i prostorové nahrávky a další moderní výbavu v hodnotě cca 1 milionu korun. Kromě televizorů pro komunikaci mezi studiem a nahrávací komorou není studiová výbava součástí nabídky a její ponechání je otázkou dohody a zájmu kupujícího.

Televizory využívané pro vzájemnou komunikaci ve studiu jsou současně i plně funkční televizory pro sledování televize i satelitu. Studio je vybaveno postelemi, zakázkovým nábytkem a sedačkou, které umožňují přespání dalším 4  lidem a zůstávají jako vybavení domu. Studio je plně obyvatelné a jeho izolační vlastnosti umožňují mimořádný odpočinek, který neposkytuje žádná jiná místnost.