top of page

NABÍDKA PRODEJE

Zde najdete nabídku nemovitostí a jiného majetku, nabízeného našimi partnery k prodeji. Jedná se vždy o přímý prodej od majitele. V případě vašeho zájmu poskytneme veškeré další informace a zajistíme dohodu mezi vámi a majitelem o prodeji. Vyberte si níže z rychlé nabídky nabízeného majetku k prodeji 👇👇👇

UQLO0170_edited_edited.jpg

Nadpis 1

Rodinná vila

Nově zrekonstruovaná rodinná vila postavená podle originálního projektu se zahradními jezery, vlastním wellness, nahrávacím studiem, fotovoltaickou elektrárnou a automatizovanými systémy se nabízí exkluzivně k prodeji včetně veškerého vybavení a nábytku okamžitě k bydlení či podnikání.

Snímek obrazovky 2022-11-20 v 8.54.30.png

Nadpis 1

Sanatorium Ukrajina

Mimořádný projekt léčebného sanatoria nedaleko hlavního města Kyjev se nyní nabízí k prodeji, nebo spolu-partnerství na dostavbě a zprovoznění. Projekt je v rozestavěném nedokončeném stavu.

IMG_4587.jpeg

Nadpis 1

Pozemek Žatec

Lukrativní pozemek přímo v centru města Žatec se nabízí k prodeji. Asfaltová příjezdová cesta je v ceně, možnost uzavření pozemku, využití k parkování i libovolným osobním účelům.

PRODÁNO

    PRODEJ NEMOVITOSTI  

Rodinná vila SLAVKOV U OPAVY

 

     Nabízíme exkluzivně k prodeji mimořádnou nemovitost. Jedná se o originální projekt k bydlení i k relaxaci, nebo k podnikání. Nemovitost se prodává jako komplexní celek s veškerým vybavením i nábytkem, okamžitě připravena k bydlení a k užívání.

 

     Celá nemovitost byla navržena a postavena s ohledem na dlouhodobé užívání, s možností pronájmů, "Airbnb" , trvalého bydlení. Nemovitost je výjimečná nejen použitými technologiemi, ale zejména v dnešní době důležitými parametry, jako je ekologie, tepelné i zvukové izolace, ekonomika a energetická soběstačnost. Nemovitost se prodává z důvodu stěhování majitele.

UQLO0170_edited_edited.jpg

Základní informace o nemovitosti:

Rodinná vila s vedlejšími stavbami, č.p. 492, Obec Slavkov u Opavy,

Ulice Osvobození 492, Moravskoslezský kraj

Celková plocha pozemků: 1.506 m2

Zastavěná plocha: 109 m2

Užitná plocha a zahrada: 1.397 m2

Obytná nemovitost:

Přízemí zastavěná plocha: 109,25 m2

První patro zastavěná plocha: 119,51 m2

Druhé patro - podkroví zastavěná plocha 44,20 m2

Celkem zastavěná plocha: 272,96 m2

Celkem obestavěný prostor: 734,52 m3

Součástí domu je obytná terasa plně zastřešená: 99 m3

 

Ostatní stavby:

Zastřešení pro 2 automobily: 87 m3 - 42 m2

Dřevěná zahradní chata: 8 m2, 17 m3

Dřevěný zahradní dřevník a seník: 4 m2, 11 m3

Plechový skład na dřevo: 7 m2, 12 m3

Jezera s eko čistírnami: 70 m2, 80 m3

hřiště s bezpečnostním povrchem: 68 m2

Zahradní vířivka venkovní pro 6 osob:

Protihluková stěna výška 4 m, délka 50 m

Pískoviště a dětské hřiště:

IMG_20220917_0001_edited.jpg

INFORMACE K PRODEJI:

Na této stránce jsou uvedeny podrobné informace o nabízené nemovitosti a její výbavě. Doporučujeme pročíst všechny informace postupně. Pro rychlejší přesun mezi jednotlivými popisy můžete využít níže uvedené odkazy 👇👇👇

MÍSTOPIS

Místopis

    Slavkov je stavebně velmi vyhledávaný satelit správního města Opava, a to zejména z důvodu jeho vybavenosti, poloze a skvělé dostupnosti. Aktuálně jsou pozemky i nemovitosti k bydlení v obci vyprodané a tržní ceny se pohybují v rozmezí 2.600,- Kč/m2 pozemky a 13.000,- Kč/m3 stavby. Obec má 2071 obyvatel a nachází se na okraji města Opava, které je vzdáleno jen 2 km a sousedí s chráněnou krajinnou oblastí lužních lesů, vyhledávaných turisty. Obcí prochází hlavní silnice č. 46 Opava - Šternberk - Olomouc a sousedí s hlavní silnicí vedoucí přes Fulnek na dálnici D1 Ostrava - Praha. Do obce dojíždí městský autobus MHD Opava, dálkové autobusy a vlak.

 

    V obci jsou kompletní inženýrské sítě, elektřina, voda, plyn, kanalizace, telefon. V místě se nalézá občanská vybavenost, několik restaurací, mateřská školka, základní škola 1-9 ročník s velmi dobrou pověstí, obchod s potravinami, několik moderních dětských hřišť, tělocvična, fitness, kulturní dům, fotbalové hřiště, pošta, zubař i zdravotní středisko. Jen 2 km od obce se nachází obchodní centrum Opavy s město Opava nabízí hned několik velkých nákupních center. Obec se nachází mezi horskými oblastmi Jeseníky a Beskydy, poskytujícími celoroční sportovní vyžití. Protože město Opava nemá žádný těžký průmysl, tato oblast je vyhledávána zejména pro čistý vzduch a přírodu. Dojezdová vzdálenost do města Ostrava je 25 km po rychlostní trase. Z Opavy lze dojet po dálnici až do Prahy.

   

Předmětná nemovitost se nachází v severovýchodní části obce na okraji lužního lesa a lesního hřiště, v blízkosti pozemní komunikace Opava - Olomouc hned vedle autobusové zastávky. Jedná se o velmi žádanou příměstskou lokalitu pro rodinné bydlení, kde zástavba je tvořena zejména rodinnými domy. Město je dostupné vozidlem, hromadnou dopravou i pěšky během několika minut.

OBYTNÝ DŮM

Obytný dům

Celý dům byl postaven podle vlastního originálního projektu, který již od počátku bral ohled na maximální ekonomické využití nemovitosti. Dům je orientován na jih tak, aby všechny obývané místnosti byly osvětlovány sluncem po celý den od východu až po západ. Na severní straně domu jsou pak umístěny chodby, sociální zařízení, technická místnost a zejména spižírna na potraviny.

 

Dominantou domu je velký balkon přes celou šířku domu, krytý vlastní střechou a obestavěný dřevěným tyrolským zábradlím se zabudovanými zakázkovými truhlíky po celé délce balkonu k pěstování muškátů a balkonových květin. Balkon je vybaven programovatelným automatickým zavlažováním a zásuvkami pro jakákoli další zařízení, vánoční osvětlení apod. Ve štítu domu je připraven kabel s 12V napájením pro osvětlený rodinný erb, logo firmy apod.

Všechna okna v domě jsou zakázkové výroby s horními oblouky, vybavené dvojskly naplněnými argonovým plynem. Okna zajišťují dostatečné osvětlení vnitřních prostor při důrazu na minimální tepelné ztráty domu. Speciální bílé lemování oken dodává celému domu zvláštní výraz.

Střecha je z kvalitních betonových tašek Bramac černé barvy, včetně parkoviště pro vozidla.

Vnitřní rozmístění jednotlivých místností a chodeb bylo navrženo s ohledem na ekonomické využití prostoru a společenský život velké rodiny. Veškeré chodby a schodiště v nemovitosti díky speciálnímu rozvržení zabírají z celého prostoru pouhých 20 m2 na třech patrech s důmyslným pohodlným vstupem do všech místností v domě. Prostor je tak maximálně využit k bydlení.
 

PŘÍZEMÍ

Přízemí

    Hlavní dominantou domu je společenská místnost spojená s kuchyní v přízemí o rozměrech 56 m2. Celá místnost byla navržena tak, aby osoby v kuchyni i v obývací části byly neustále v kontaktu. Kuchyňská linka byla sestavena na míru o velkém objemu, včetně vestavěných spotřebičů, myčky nádobí, elektrické horkovzdušné trouby, plynového sklokeramického vařiče s rohovou digestoří s vysokým výkonem a dostatečným prostorem pro umístěný všech kuchyňských spotřebičů, robotů, mikrovlnné trouby apod. Všechny spotřebiče jsou v černé barvě pro podpoření oranžovo-černého designu, včetně velké americké lednice s mrazničkou a automatickým výrobníkem ledu s pevnou přípojkou vody.

    Dominantou místnosti je speciální originální akvárium, zabudované do nosného sloupu v kuchyňské lince. Akvárium má objem 600 litrů a je vybaveno moderními čistícími technologiemi pro maximální bezúdržbovost, včetně speciálního osvětlení napodobujícího svítání, večerní stmívání, noční odraz měsíce, automatickým krmením rybiček atd.

 

    Obývací část je vybavena velkou sedací soupravou ve tvaru U s elektrickým pohonem pro polohování sezení i ležení a s vytahovací dvoumístnou postelí pro případné hosty. Naproti sedací soupravě je umístěn velký rohový krb a nábytková stěna včetně zakázkového dřevníku a velké smart televize se 4K rozlišením a 3D funkcí. K televizi náleží také kvalitní zvukový systém domácího kina 5.1 se speciálními reproduktory velkého frekvenčního rozsahu a třímetrové elektrické plátno s digitální promítačkou pro skutečný filmový zážitek. Systém umožňuje sledovat všechny pořady jak na TV, tak na promítacím plátně pro milovníky jak filmu, tak i kvalitní hudby. Dům je také vybaven dvěma satelity pro příjem všech dostupných pořadů a s rozvodem signálu satelitu i pevné antény po celém domě.

Funkce krbu zde není pouze estetická, ale slouží i k vytápění celého domu. Tepelný horkovzdušný systém rozvádí teplo vygenerované krbem po celém domě do dalších dvou pater a zajišťuje tak současně i vytápění celého domu a s tím spojené významné úspory na vytápění plynem. Obývací prostor také obsahuje speciální dřevěný kazetový zrcadlový strop originální konstrukce. Dřevěné kazety se prolínají se zrcadly a zrcadla po obvodu místnosti slouží i k odrazu světla. Obývací prostor nemá lustr, ale výkonné úsporné prostorové osvětlení po celém obvodu stropu, intimní osvětlení oken a závěsů, nebo jen modré jemné osvětlení nábytkové stěny a televizoru s krbem.

    Obývací část má velký volný prostor pro společenskou zábavu, ať již hraním her na X-Box, tancem apod. Prostor obzvláště oceňují děti ke svým hrám. Z obývacího prostoru je i vstup dvojitými dveřmi přímo na terasu domu. Výbava kuchyně, akvárium i s veškerou technikou a rybičkami, domácí kino a vše s ním spojené včetně TV je rovněž součástí prodeje.