top of page

FILM A VIDEO

Audio-vizuální tvorbou se zabýváme již desítky let. Byly jsme prvními, kdo zavedli odborná školení doprovázená video ukázkami a přes analogové kamery jsme se dopracovali až k dnešním profesionálním digitálním videokamerám a moderní filmové produkci.

Kromě profesionální filmařské techniky, od kamer, přes drony a podvodní kamery nabízíme zejména odbornou pomoc s přípravou, scénář, režie, kvalitní kameraman a také střih, coloring a komplexní video produkce.

Hudební odvětví je velmi specifické a videoklipy mají svoje speciální pravidla, aby byly funkční a úspěšné. Nabízíme natočení videoklipů, které splní svůj účel, od jednoduchých klipů, až po velmi náročné filmové projekty. Pouze u nás také můžete získat i další podporu, reklamu, vydání klipu i registraci práv a monetizaci.

NATÁČENÍ

Pro natočení videa na sociální sítě dnes postačí i telefon s velmi komprimovaným video záznamem. Ale kvalitní video stále vyžaduje profesionální techniku, která umožňuje další postprodukci, zejména střih videa, použití efektů a barevné úpravy. Kvalitní technika je ale jen malou částí celého procesu a proto nabízíme zejména služby, které vám zajistí dobrý a profesionální výsledek.

Scénář - Ke všem našim filmařským dílům jsme napsali i kvalitní scénář, který je velmi často amatérskými filmaři podceňován. Náš scénárista napíše jednotlivé scény a záběry tak, aby samotné filmování probíhalo hladce a kameraman se soustředil více na záběry, než na scénu. Mnohem důležitější je ale u scénáře splnění účelu videa. Scénárista vymyslí záběry tak, aby v celku dávaly jasný smysl, aby video mělo svůj příběh a zejména aby oslovilo správnou věkovou skupinu a správnou komunitu, na kterou cílíme. Často také scénárista zakomponuje do videa nenápadné detaily, které jsou velmi důležité pro další práci s videem a jeho reklamou. Viděli jsme již mnoho videí bez scénáře s velmi hezkými záběry, které ale v celku nedávaly smysl. Píšeme i samostatné scénáře na zakázku.

Kamera - Kameraman se zabývá zejména kvalitními záběry podle scénáře. Každý záběr lze natočit mnoha způsoby a je důležité, aby kameraman věděl, jak má záběr vypadat a jak navazuje na další záběry, aby vše dobře zapadalo. Velkou roli zde hraje jak dynamika záběru, tak i hloubka ostrosti a rychlost pohybu. Nabízíme i zapůjčení kamery a techniky včetně kameramana pro natočení vašich vlastních scén.

Režie - Režisér má při natáčení velmi důležitou úlohu a žádný náročnější projekt se bez jeho pomoci neobejde. Zatímco kameraman se zabývá záběrem, režisér hlídá zejména scénář, správné nastavení scény a to nejdůležitější jsou samotné herecké či umělecké výkony. Právě díky režisérovi jsou záběry kvalitní bez chyb, které nakonec znehodnotí celý film. Nabízíme i tuto samostatnou službu při vašem vlastním natáčení.

Produkční - Na všech videích točených jedním člověkem bez filmového týmu najdete mnoho chyb, kterým se nedá vyhnout. Ať již je to špatný make-up, špatné oblečení, špatná kulisa, mikrofon bez připojeného kabelu a mnoho již chronicky známých chyb. Náš produkční pracovník se postará, že jsou všichni správně oblečeni, správně nalíčeni, že nemají rtěnku na límečku a jiné průšvihy. Současně se stará i o hladký průběh natáčení, přípravu všech herců na scénu a pořádek při natáčení. Práce zkušeného produkčního je neocenitelná, když vyžadujete kvalitu a my nabízíme jen profesionály.

 Všechny služby nabízíme komplexně, nebo i každou samostatně dle vaší potřeby. Mnohokrát jsme asistovali při natáčení jen jako scénárista či režisér a vždy bylo dosaženo mnohem lepšího výsledku. Sdělte nám vaše záměry a potřeby a nabídneme vám potřebnou službu.

FILMOVÉ STUDIO

Nahrávací studio již dávno neslouží jen k pořízení nahrávky. Většina práce na konečné nahrávce se provádí až po fyzickém záznamu a to správným mixem a konečným masterem. Současná moderní hudba v našem digitálním věku a používání aktuálních zvuků vyžaduje největší pozornost právě při mixu vaší nahrávky. Proto je naše studio vybaveno i profesionálními knihovnami s vysoce kvalitními nahrávkami a zvuky pro moderní hudbu.

Nahrávka je jen tak dobrá, jak dobrý je sám umělec. S profesionální hudební produkcí ale dokážete mnohem více.

V našem nahrávacím studiu vám nejen pořídíme kvalitní záznam vašeho hudebního i pěveckého výkonu, ale nahrávku pořizujete vždy za účasti hudebního producenta. Pomůžeme vám nahrávku co nejlépe sestavit, pomůžeme vytvořit hudební podklady od beatů, až po celou filharmonii a vytvoříme celý hudební mix dle vašich představ s co nejlepším výsledkem.  

Poskytujeme i možnost hudební přípravy a konzultace před samotným nahráváním, pěvecké a nahrávací testy, úpravy živých nahrávek, opravy poškozených záznamů apod.

IMG_0096_edited.jpg

Editace

Editační studio poskytuje obrovský výběr profesionálních zvukových knihoven a pluginů

IMG_0615.JPG

Mikrofony

Nahráváme na prověřené značkové mikrofony s nejvyšší kvalitou

IMG_4267.jpg

Nahrávání

Nahrávací studio je perfektně zvukově vyvážené pro nahrávání akustických nástrojů i zpěvu.

IMG_0215.jpeg

Hudba

Vysoce kvalitní digitální nahrávky nástrojů od značkových bicích souprav, přes kytary a piana až po filharmonii

IMG_0831.jpeg

kurzy

Příprava je důležitější, než samotné nahrávání a my vás ve studiu připravíme profesionálně.

IMG_2555 2_edited.jpg

Ve studiu Nemoros vzniklo 25 světových hitů ve spolupráci se špičkovým anglickým producentem a skladatelem Andrewem Murrayem.

DSC01830_edited_edited.jpg

Velkolepé hudební dílo umělkyně Electric Lady, které se významně proslavilo ve světě vzniklo kompletně v našem studiu Nemoros.

IMG_1014_edited.jpg

Historického úspěchu České republiky dosáhla nahrávka ze studia Nemoros, která získala páté místo v hitparádě ve Velké Británii.

IMG_0401.jpeg

Nahrávací studio Nemoros včetně veškerého nabízeného komfortu využila i skupina Rybičky 48 ke svému týdennímu soustředění.

DOLBY ATMOS

Pokud jste se rozhodli prosadit v hudební sféře, bez filmařské podpory se rozhodně neobejdete. Audio-vizuální tvorba je v současné době velmi žádaná a populární a není dobré ji podceňovat. Propojení filmové tvorby a hudebního průmyslu má ale svoje speciální nároky a specifika. Naše bohaté zkušenosti z audio-vizuální produkcí u nás i v zahraničí vám pomohou dosáhnout mnohem lépe svého cíle a vyvarovat se zbytečných chyb.

Videa pro sociální sítě, záznamy koncertů, reklamní a propagační videa, make off a záznamy práce hudebníka, osobní medailony, fanouškovská videa, spoty a trailery a v neposlední řadě samozřejmě oficiální hudební video klipy, to vše vám může naše agentura profesionálně vymyslet, zpracovat a dodat včetně dalších důležitých služeb, jako je registrace práv, oficiální vydání s monetizací a reklama s videem spojená.

A nebo se od profesionálů naučte, jak si to správně dělat sami. Pořádáme skupinové i individuální workshopy zaměřené právě na tuto speciální tvorbu.

PR A REKLAMA

U umělců velmi podceňovaná část jejich hudební kariéry. Ale velmi důležitá součást z pohledu manažerů, pořadatelů a labelů, které potřebujete. Public Relation je v hudebním průmyslu velmi specifické a mnoho reklamních agentur nabízí PR umělcům s nevalnými výsledky a je to příliš drahá zkušenost. Víme o čem mluvíme, sami jsme museli hodně ztratit, než jsme se naučili dělat to jinak. Umělec musí být vidět a musí u veřejnosti vzbudit zájem a proto PR vždy spojujeme i s cílenou reklamou a prací na sítích.

* Pomůžeme s přípravou před samotnou kampaní

* Zajistíme kvalitní materiály a mediální výstupy

* Zanalyzujeme aktuální stav v médiích

* Zajistíme účast na sledovaných mediálních akcích

Dojednáme výstupy ve veřejných médiích, rádia, TV

* Zorganizujeme speciální tiskovou konferenci

* Zajistíme sepsání a vydání mnoha článků a tiskových zpráv

* Zajistíme i mediální výstupy v zahraničí dle potřeby

Nastavíme a budeme řídit kampaně na vašich sítích

* Pomůžeme vám dosáhnout mnohem lepších čísel

* Navrhneme PR na míru a budeme je řídit i dlouhodobě

Ani ta nejlepší skladba se nestane hitem bez mediální podpory.

IMG_2487.jpeg

Rozhovory

Rozhovory a reportáže s cíleným obsahem pro vybrané TV  pořady, rádia a multimédia.

IMG_1629.jpeg

Video reportáže

Profesionálně zpracované a zaměřené reportáže pro sociální sítě a nabídky.

IMG_1014_edited.jpg

Články

Články v tištěných i internetových médiích, tiskové zprávy pro média.

1J7A0896.jpeg

Tiskové konference

Pořádání tiskových konferencí a kulturních akcí s účastí novinářů, televizí a médií.

PLAKAT DO USA.jpg

Reklama

Profesionální fotografie, reklamní bannery, zprávy a cílené reklamy na sociálních sítích.

Každý krok učiněný v PR a reklamě musí mít jasný cíl a smysl. Před spuštěním PR probereme a navrhneme cíle i záměr celé kampaně, abychom dosáhli co největšího efektu i aby obsah kampaně byl pro veřejnost a média dostatečně zajímavý. Pro nejlepší efekt je třeba před zahájením kampaně provést i další přípravu a proto s námi konzultujte vaše potřeby dostatečně dopředu.

WORKSHOPY

Všichni umělci k nám přichází s mnoha otázkami, na které hledají odpovědi a proto jsme pro vás připravili tematické workshopy, které ty nejčastější dotazy umí zodpovědět. Navštivte naši stránku s nabízenými workshopy a vyberte si téma, které vás zajímá. Workshopy si u nás přímo můžete objednat a domluvit si vhodný termín. Pokud ale hledáte mnohem širší odpovědi, využijte setkání s producentem.

bottom of page