top of page

WORKSHOPY

Workshopy a kurzy pořádané naší produkční skupinou jsou určené pro všechny zpěváky, hudebníky, umělce, hudební skupiny, hudební skladatele a také pro manažery hudebníků, frontmany a kulturní pracovníky se zaměřením na hudbu a audiovizuální tvorbu.

Workshopy a školení vedou vždy profesionální odborníci z oboru a to jak z ČR, tak i ze zahraničí, aby účastníkům předali aktuální know-how

Workshopy jsou pořádány individuální pro jednotlivé osoby či uzavřené skupiny a veřejné pro volnou účast veřejnosti. Veřejné workshopy jsou realizovány v prostorách agentury. Individuální workshopy jsou realizovány dle dohody i u klienta v rámci celé ČR.

Výukové kurzy jako pěvecké kurzy, či výuka hry na hudební nástroje se domlouvá individuálně v prostorách agentury, lze dojednat i u klienta.

VÝBĚR KURZŮ

Dle vašich potřeb si můžete vybrat z libovolných zaběhaných workshopů a kurzů uvedených na této stránce a domluvit si individuální termíny, můžete také sledovat vyhlašování veřejných workshopů, využít Promo vouchery a nebo si s naší produkcí dojednat speciální workshopy dle vaší potřeby. Pro urychlení hledání můžete využít odkazy níže, nebo prostudovat celou stránku. Doporučujeme členství s mnoha výhodami a slevami. 

NOVINKY

Snímek obrazovky 2023-07-28 v 19.48.36.png
Snímek obrazovky 2023-07-28 v 19.48.54.png
Snímek obrazovky 2023-07-28 v 19.48.22.png

Dva naši specialisté se nyní 2 týdny školí v Anglii v oboru zpracování zvuku a digitalizace. Svoje nové vědomosti budou dále předávat v rámci našich workshopů a kurzů. Děkujeme Ministerstvu Kultury a NPO za podporu a pomoc při financování této velmi nákladné akce.

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Evropské Unie

Naše lektorka - umělkyně Electric Lady, zpěvačka, skladatelka a kytaristka získává nyní nové zkušenosti pod vedením anglických mistrů v Londýně. 

Svoje životní zkušenosti předává umělcům v rámci našich výukových kurzů.

Již na říjen 2023 připravujeme mimořádný workshop o využití hudebních nahrávek v prostorovém zvuku Dolby Atmos, pod vedením certifikovaných odborníků na Dolby z Anglie. Sledujte naše stránky!

Snímek obrazovky 2023-07-28 v 20.18.38.png

VEŘEJNÉ WORKSHOPY

V období prázdnin nejsou veřejné workshopy vyhlašovány. V případě zájmu o individuální skupinový workshop nás kontaktujte.

ZÁKLADNÍ NABÍDKA

Zde najdete nejvíce využívané workshopy a výukové kurzy, které si můžete kdykoli objednat. Termín konání workshopu se dojednává individuálně dle vašich potřeb po celý rok. V případě zájmu o skupinový workshop nám zašlete poptávku s termínem a my vás naplánujeme s dalšími zájemci. Stačí vyplnit formulář pod tlačítkem "OBJEDNAT" a my se s vámi spojíme.

Hudebním kapelám doporučujeme oblíbený "Manažerský den" s producentem.

VÝUKOVÉ KURZY

Individuální výukové kurzy jsou určeny pro jednotlivce s pravidelnými návštěvami. Termín i čas se určuje individuálně dle potřeby klienta a nastavuje se dle aktuálních dovedností. Tyto kurzy nelze provádět skupinově. Pro objednání či dotazy stačí vyplnit formulář pod tlačítkem "OBJEDNAT" a my se s vámi spojíme.

PĚVECKÉ KURZY

První dvouhodina zahrnuje komplexní nauku o práci s hlasem, pěvecký test a nastavení programu výuky - tedy základní pěvecké know-how. Následně již probíhají individuální výukové hodiny dle schopností klienta, zaměřené na zdokonalování techniky. Hodiny dle přání zahrnují i výuku konkrétních skladeb, přípravu na zkoušky či koncerty, práci s mikrofonem apod. Rozsah výuky se přizpůsobuje klientovi dle potřeby.

Místo: Nahrávací studio NMR records, centrum Praha

Po dohodě možné individuální kurzy u klienta

CENA: 2.000,- Kč/první kurz, 700,- Kč/hodina další kurzy

ELEKTRICKÁ KYTARA

Profesionální kytaristka a hráčka značky Fender s uměleckým jménem Electric Lady nabízí komplexní výuku hry na elektrickou kytaru různých hudebních stylů, Rock, Funky apod. od základů až po profesionální obraty. Individuální výuka se upravuje podle potřeb a schopností klienta. 

Místo: Nahrávací studio NMR records

Po dohodě možné individuální kurzy u klienta

CENA: 800,- Kč/hodina

VÝUKA HRY NA NÁSTROJE

Pod vedením hudebního producenta se můžete naučit různým hudebním stylům na strunné nástroje, jako je akustická kytara, banjo, mandolína, ukulele. Výuka je speciálně zaměřena na rychlé zvládnutí nástroje a kreativní způsob hry. Kurzy neobsahují výuku hry podle not a partitur, ale jsou zaměřeny zejména na techniku a osvojení nástroje pro kreativní tvorbu.

Místo: Nahrávací studio NMR records

CENA: 800,- Kč/hodina

WORKSHOP S PRODUCENTEM

Využít našich vydavatelských služeb je velmi jednoduché. Spojte se s námi, sdělíme vám, co vše od vás budeme potřebovat a zajistíme vám vydání hudby i videoklipu se všemi výše uvedenými službami. Žádné složité smlouvy, žádná procenta z vašeho výdělku!

100% všech uměleckých poplatků zůstane umělcům!!!

Hudební svět se všemi právy je složitý a my vám poradíme, jak postupovat. Nabídneme vám i další možnosti, jak můžete pomoci vašim nahrávkám k úspěchu. Věnujte se tedy svojí hudbě a umění a vydavatelskou práci nechte na nás. V případě zájmu jsou vám k dispozici i veškeré další služby naší mezinárodní hudební agentury.

Pro jakékoli další dotazy nás kontaktujte na: studio@nemoros.cz

VOUCHERY

​ČLENSTVÍ

bottom of page