PRONÁJEM NEMOVITOSTI

RD DŮM A STUDIO

SLAVKOV U OPAVY

 

     Nejen hudebníkům a zpěvákům, ale i milovníkům odpočinku a příjemné relaxace nabízíme k pronájmu částečnou i celou nemovitost, včetně nahrávacího studia, příjemného wellness a dalších služeb. Jedná se o originální projekt nemovitosti k bydlení i k relaxaci. Nemovitost se pronajímá s veškerým vybavením i nábytkem, okamžitě připravena k bydlení a k užívání.

 

     Nemovitost je výjimečná nejen použitými technologiemi, ale zejména v dnešní době důležitými parametry, jako je ekologie, tepelné i zvukové izolace, ekonomika a energetická soběstačnost. Nájemníkům nabízí komfortní a příjemný pobyt.

UQLO0170_edited_edited.jpg

Základní informace o nemovitosti:

Rodinný dům, ulice Osvobození , č.p. 492, Obec Slavkov u Opavy, Moravskoslezský kraj

Obytná nemovitost:

Přízemí: 109,25 m2

První patro: 119,51 m2

Druhé patro - podkroví: 44,20 m2

Součástí domu je obytná terasa plně zastřešená: 44 m3

 

Ostatní stavby:

Zastřešení pro 2 automobily:  42 m2

Jezera s eko čistírnami: 70 m2, 80 m3

hřiště s bezpečnostním povrchem: 68 m2

Zahradní vířivka venkovní pro 6 osob:

Finská sauna

Pískoviště a dětské hřiště:

INFORMACE O NEMOVITOSTI:

Na této stránce jsou uvedeny podrobné informace o nabízené nemovitosti a její výbavě. Doporučujeme pročíst všechny informace postupně. Pro rychlejší přesun mezi jednotlivými popisy můžete využít níže uvedené odkazy 👇👇👇

 

Předmětná nemovitost se nachází v severovýchodní části obce na okraji lužního lesa a lesního hřiště, v blízkosti pozemní komunikace Opava - Olomouc hned vedle autobusové zastávky. Jedná se o velmi žádanou příměstskou lokalitu pro rodinné bydlení, kde zástavba je tvořena zejména rodinnými domy. Město je dostupné vozidlem, hromadnou dopravou i pěšky během několika minut.

OBYTNÝ DŮM

 

Celý dům byl postaven podle vlastního originálního projektu, Dům je orientován na jih tak, aby všechny obývané místnosti byly osvětlovány sluncem po celý den od východu až po západ. Na severní straně domu jsou pak umístěny chodby, sociální zařízení, technická místnost a zejména spižírna na potraviny.

 

Dominantou domu je velký balkon přes celou šířku domu, krytý vlastní střechou a a propojující dvě místnosti v prvním patře zakázkovými obloukovými dveřmi.

Vnitřní rozmístění jednotlivých místností a chodeb bylo navrženo s ohledem na ekonomické využití prostoru a společenský život velké rodiny. Veškeré chodby a schodiště v nemovitosti díky speciálnímu rozvržení zabírají z celého prostoru pouhých 20 m2 na třech patrech s důmyslným pohodlným vstupem do všech místností v domě. Prostor je tak maximálně využit k bydlení.
 

PŘÍZEMÍ

 

    Hlavní dominantou domu je společenská místnost spojená s kuchyní v přízemí o rozměrech 56 m2. Celá místnost byla navržena tak, aby osoby v kuchyni i v obývací části byly neustále v kontaktu. Kuchyňská linka byla sestavena na míru o velkém objemu, včetně vestavěných spotřebičů, myčky nádobí, elektrické horkovzdušné trouby, plynového sklokeramického vařiče s rohovou digestoří s vysokým výkonem a dostatečným prostorem pro umístěný všech kuchyňských spotřebičů, robotů, mikrovlnné trouby apod. Součástí je i  velká americká lednice s mrazničkou a automatickým výrobníkem ledu s pevnou přípojkou vody. Kuchyň je vybavena k plnohodnotnému užívání.

    Dominantou místnosti je speciální originální akvárium, zabudované do nosného sloupu v kuchyňské lince. Díky speciálnímu osvětlení napodobujícímu svítání, večerní stmívání, či noční odraz měsíce navozuje v místnosti příjemnou atmosféru.

 

    Obývací část je vybavena velkou sedací soupravou ve tvaru U s elektrickým pohonem pro polohování sezení i ležení a s vytahovací dvoumístnou postelí. Naproti sedací soupravě je umístěn velký rohový krb a nábytková stěna včetně zakázkového dřevníku a velké smart televize se 4K rozlišením a 3D funkcí. K televizi náleží také kvalitní zvukový systém domácího kina 5.1 se speciálními reproduktory velkého frekvenčního rozsahu a velké elektrické plátno s digitální promítačkou pro skutečný filmový zážitek. Systém uspokojí jak milovníky filmu, tak i kvalitní hudby. Dům je také vybaven dvěma satelity pro příjem všech dostupných pořadů a s rozvodem signálu satelitu i pevné antény po celém domě.

Funkce krbu zde není pouze estetická, ale slouží i k vytápění celého domu. Tepelný horkovzdušný systém rozvádí teplo vygenerované krbem pod celém domě do dalších dvou pater a zajišťuje tak současně i vytápění celého domu a s tím spojené významné úspory na vytápění plynem. Obývací prostor také obsahuje speciální dřevěný kazetový zrcadlový strop originální konstrukce. Dřevěné kazety se prolínají se zrcadly a zrcadla po obvodu místnosti slouží i k odrazu světla. Obývací prostor nemá lustr, ale výkonné úsporné prostorové osvětlení po celém obvodu stropu, intimní osvětlení oken a závěsů, nebo jen modré jemné osvětlení nábytkové stěny a televizoru s krbem.

    Obývací část má velký volný prostor pro společenskou zábavu, ať již hraním her na X-Box, tancem apod. Prostor obzvláště oceňují děti ke svým hrám. Z obývacího prostoru je i vstup dvojitými dveřmi přímo na terasu domu. 

     Přízemí domu pak dále disponuje vstupní chodbou se zakázkovým botníkem a věšáky, samostatnou toaletu s umyvadlem vystavěnou na míru, technickou místnost využívanou jako sklad, dílna, prádelna apod. a komoru na potraviny, speciálně umístěnou na severní straně domu s větráním pro odvádění tepla, zajišťující po celý rok skladování potravin v chladu a suchu. Ve výbavě je i vzduchový kompresor užívaný zejména pro odvodnění závlahového systému.

 

PRVNÍ PATRO

    První patro domu slouží k bydlení a soukromí každého obyvatele. Jsou zde tři samostatné pokoje, aktuálně rozvržené jako ložnice, pokoj pro děti a pracovna - kancelář.

 

    Velká společná koupelna je postavená v řeckém stylu včetně zabudované velké dvoumístné rohové vany, zabudovaného umyvadla i velkého zrcadla. V koupelně je umístěna i pračka a kruhový sprchový kout. Součástí koupelny je i samostatná finská sauna s elektrickým topením, topný žebřík na sušení ručníků v zimním období a důmyslně zabudované hluboké skříně ve stěnách pro dostatek úložných prostor.

    Na patře je i samostatná toaleta se zabudovaným nábytkem s dostatkem prostoru pro uložení veškerých toaletních a čisticích potřeb, vánočních ozdob, mycích prostředků a jiných domácích potřeb.

První pokoj - ložnice

    Ubytování pro 1-2 osoby, rozměry 12 m2

 

    Ložnice je vybudována v italském stylu, obsahuje zakázkový rohový bílý nábytek s vysokolesklým lakem, speciální stěnu s televizorem a dominantou ložnice je luxusní italská kruhová kožená postel se zakázkovou zdravotní matrací se speciálním výhřevným a chladivým povrchem pro různá roční období. Ložnice je vybavena 4K televizorem a programovatelným ambientním osvětlením všech barev pro navození libovolné nálady, zabudovaným ve stropech, stěnách, pod skříněmi i poličkami. Specialitou ložnice je hvězdná obloha nad postelí ze světlovodivých vláken, elektricky poháněná zatahovací záclona kolem celé postele proti komárům a elektricky zatahované závěsy. Součástí ložnice je i luxusní italský velmi jemný koberec. Místnost je menších rozměrů, ale poskytuje obrovský komfort a skvělý odpočinek. Z ložnice je přístup na tyrolský balkón.

Druhý pokoj - dětský

     Pro 2-4 osoby - rozměry 27 m2

     Tento dětský pokoj je největší místností na patře. Pokoj je vymalován ručními dětskými malbami zvířátek a přírody, vybaven speciálním osvětlením pro noční světlo, sluneční světlo a svítícími obláčky pro vysokou intenzitu osvětlení. Kromě dostatku dětského nábytku jsou zde i zakázkové hluboké vestavěné skříně, dostačující pro uložení šatů a věcí celé rodiny. Kromě dětských postelí je zde možnost přistýlky pro 2 osoby. Pokoj ideální jak pro děti, tak i pro více osob vyžadujících prostor. K pokoji náleží i prostorný balkon společný s prvním pokojem - ložnicí.

     Pro 1 osobu - rozměry 16 m2

     Třetí pokoj slouží ideálně jako pracovna pro jednu osobu. Rozlehlý stůl vybavený dvěma zásuvkovými boxy, zabudované police a kancelářský nábytek zajišťují pohodlný pracovní prostor. Speciální designový koberec a reliéfové tapety doplňuje bílá kožená sedací souprava, která rovněž obsahuje rozkládací postel pro jednu osobu. Pracovna obsahuje i speciální zakázkovou nábytkovou stěnu se dvěma akvárii. Každé akvárium o objemu 250 litrů má ve spodních skříních zabudovanou moderní technologii automatické ovládací prvky. Tento akvarijní set potěší  pohledem na nádherná akvária z různých biotopů světa. (Akvária aktuálně nejsou osazena)

Třetí pokoj - pracovna

DRUHÉ PATRO - STUDIO

 

    Pro 2-4 osoby, rozměry 44 m2, primárně určeno k hudební produkci.

    Ve druhém patře domu v podkrovní části je postaveno nahrávací studio. Jedná se o speciální stavební úpravy, odizolované krovy a podlahy nejen tepelně, ale i proti hluku a krokovému hluku, izolace ve stěnách jsou speciální protihlukové a celé studio je i odladěné zvukovými vnitřními izolacemi pro pohlcování zvuku a nežádoucích frekvencí. Prostor obsahuje nahrávací místnost pro hudebníky a zpěváky a zvukově oddělenou režijní místnost, kde se nahrávky zpracovávají. Toto kompletní nahrávací studio obsahuje veškerou moderní techniku pro digitální nahrávání, nejmodernější počítač iMAC Pro, 4K monitory, Studiové monitory pro stereo i prostorové nahrávky a další moderní výbavu. 

Televizory využívané pro vzájemnou komunikace ve studiu jsou současně i plně funkční televizory pro sledování televize i satelitu. Studio je vybaveno postelemi, zakázkovým nábytkem a sedačkou, které umožňují přespání dalším 4  lidem. Studio je plně obyvatelné a jeho izolační vlastnosti umožňují mimořádný odpočinek, který neposkytuje žádná jiná místnost.

 

 

VENKOVNÍ VÝBAVA

Na velkém pozemku před domem i za domem se nachází další nemovitosti a speciální výbava pro komfortní pobyt.

 

Automatická dvoukřídlá vrata o šířce 3,5 m zajišťují vjezd a parkování až pro 4 vozidla, přičemž 2 vozidla parkují pod stylovým zastřešením s automatickým osvětlením a el. zásuvkou. Parkování je i na ulici bez problémů a zdarma.

    Vedle domu je vybudované velké pískoviště a domek se skluzavkou pro děti. Místo je ideálně přístupné a viditelné z terasy u domu a kryté živou zelení na parkovacím stání.

 

    Velmi oblíbeným místem u domu je velká terasa 40 m2 - 99 m3 s kvalitním zastřešením a světlíky. Konstrukce byla navržena tak, aby zajišťovala dostatek světla a současně ochranu před nepřízní počasí i před letním sluncem. Terasa obsahuje kromě stolu a značkových 6 židlí Hartmann i velký terasový krb ke grilování a uzení a celoročně umístěnou polokoženou sedací soupravu s možností rozložení postele pro spaní venku. K sedačce patří i kvalitní mramorový stůl. Terasa je uživatelná po celý rok a je vybavena kromě dvou zahradních lamp i programovatelným ambientním barevným osvětlením.