NMR PRODUKCE

Od roku 2006 se profesionálně věnujeme hudebnímu průmyslu a reklamě. Naše bohaté zkušenosti ze spolupráce s významnými společnostmi v České republice i v zahraničí nyní nabízíme umělcům.  Každý umělec u nás může najít to, co hledá a potřebuje.

Pro úspěch v hudebním průmyslu je nutné vzdělávání a správné informace jsou nedocenitelné. Zbavte se mýtů a nastavte si správně svoji cestu s naší pomocí. Naučíme vás, jak si většinu hudební produkce zvládnout sami.

Ani toto odvětví se neobejde bez investic, ale s námi nebudete investovat svůj čas i peníze zbytečně a bez výsledků. Dodáváme umělcům jen to, co skutečně potřebují a pomáháme jim nastavit si efektivně svůj plán.

Naší specialitou je oáza pro hudebníky. K nahrávacímu studiu si můžete pronajmout nejen nocleh, ale celý dům s wellness výbavou v nádherném prostředí s jezírky, grilovací terasou a obsluhou dle přání. Již mnoho hudebníků z ČR i zahraničí využili toto relaxační prostředí k odpočinku a vzniku nových uměleckých děl. A to vše i za pomoci a účasti hudebního producenta. Čtěte  níže . . .

OAZA HUDEBNÍKŮ

Krásné, pohodlné a komfortní prostředí prioritně určené k hudební tvorbě vám nabízí studio NMR records ve Slavkově u Opavy. Kromě kvalitně vybaveného nahrávacího studia nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování s využitím veškerého vybavení, sauna, domácí kino a zábava s X-Box, venkovní koupací jezera, vířivka pro 6 osob, terasa s grilem, a to vše v prostředí chráněné krajinné oblasti lužních lesů. Relaxace, odpočinek či dovolená spojená s hudební tvorbou - ideální prostředí pro vznik nových hudebních hitů.

Hudba je o pocitech. Prostředí, ve kterém tvoříme se vždy odrazí v naší tvorbě.

IMG_0402.jpeg

Komfortní zázemí našeho studia využívají hosté nejen z ČR, ale i mnoha dalších zemí (Ukrajina, Německo, Anglie atd.) Navštivte stránku našeho studia pod odkazem níže, nebo rovnou napište vaše přání a požadavky pod odkazem rezervace 👇

NAHRÁVACÍ STUDIO

Nahrávací studio již dávno neslouží jen k pořízení nahrávky. Většina práce na konečné nahrávce se provádí až po fyzickém záznamu a to správným mixem a konečným masterem. Současná moderní hudba a používání aktuálních zvuků vyžaduje největší pozornost právě při mixu vaší nahrávky. Proto je naše studio ve Slavkově u Opavy vybaveno i profesionálními knihovnami s vysoce kvalitními nahrávkami a zvuky pro moderní hudbu.

Nahrávka je jen tak dobrá, jak dobrý je sám umělec. S profesionální hudební produkcí ale dokážete mnohem více.

V našem nahrávacím studiu vám nejen pořídíme kvalitní záznam vašeho hudebního i pěveckého výkonu, ale nahrávku pořizujete vždy za účasti hudebního producenta. Pomůžeme vám nahrávku co nejlépe sestavit, pomůžeme vytvořit hudební podklady od beatů, až po celou filharmonii a vytvoříme celý hudební mix dle vašich představ s co nejlepším výsledkem.  

Poskytujeme i možnost hudební přípravy a konzultace před samotným nahráváním, pěvecké a nahrávací testy, úpravy živých nahrávek, opravy poškozených záznamů apod.

IMG_0096_edited.jpg

Editace

Editační studio poskytuje obrovský výběr profesionálních zvukových knihoven a pluginů

IMG_0615.JPG

Mikrofony

Nahráváme na prověřené značkové mikrofony s nejvyšší kvalitou

IMG_4267.jpg

Nahrávání

Nahrávací studio je perfektně zvukově vyvážené pro nahrávání akustických nástrojů i zpěvu.

IMG_0215.jpeg

Hudba

Vysoce kvalitní digitální nahrávky  nástrojů od značkových bicích souprav, přes kytary a piana až po filharmonii

IMG_2545.JPG

Ubytování

Součástí studia je i ubytování a mnoho dalších komfortních služeb - viz. Oaza hudebníků výše.

IMG_2555 2_edited.jpg

Ve studiu Nemoros vzniklo 25 světových hitů ve spolupráci se špičkovým anglickým producentem a skladatelem Andrewem Murrayem.

DSC01830_edited_edited.jpg

Velkolepé hudební dílo umělkyně Electric Lady, které se významně proslavilo ve světě vzniklo kompletně v našem studiu Nemoros.

IMG_1014_edited.jpg

Historického úspěchu České republiky dosáhla nahrávka ze studia Nemoros, která získala páté místo v hitparádě ve Velké Británii.

IMG_0401.jpeg

Nahrávací studio Nemoros včetně veškerého nabízeného komfortu využila i skupina Rybičky 48 ke svému týdennímu soustředění.

HUDEBNÍ PRODUCENT

Spolupráce se zkušeným hudebním producentem je pro každého umělce vždy velkým přínosem. Hudební producent může zásadně ovlivnit tvorbu umělce, jeho pohled na hudební svět a téměř ve všech případech vzniká v takové spolupráci nové hudební dílo, přizpůsobené současnému hudebnímu trendu a  správně zaměřené na cíl, kterého chce umělec dosáhnout. A nejde jen o hudbu, ale i o image, vlastní prezentaci, správné nastavení umělecké dráhy a další velmi důležité faktory pro úspěch umělce.

Hudebního producenta v nahrávacím studiu většinou nenajdete a proto naše agentura nabízí vytváření nahrávek vždy za účasti producenta a mnoho dalších prospěšných služeb:

Manažerský den - Ideální začátek spolupráce s producentem je osobní setkání nejlépe s celou kapelou. Toto jednodenní soustředění je důležité pro důkladné seznámení s kapelou, rozebrání hudby, cílů i hudebních výkonů a získání odpovědí na mnoho otázek, které hudebníky tíží. Cílem je zbavení se mýtů a polopravd o hudebním sektoru a nové nastavení kapely pro další činnost. Mnoho kapel využívá tento manažerský den i opakovaně.

Studiový test - Dvě hodiny v nahrávacím studiu strávené s producentem. Během dvou zkušebních nahrávek získá hudebník či celá kapela jednoznačné odpovědi na svoji tvorbu, pěvecké i hudební umění a doporučení producenta pro další rozvoj. Studiový test je opakovaně využíván zejména zpěváky pro ověření svého rozvoje.

Studiová produkce - Pomoc našeho hudebního producenta můžete využít nejen k pořízení nahrávky, ale i při komponování nové hudební tvorby, nebo pomoc při nahrávce v jakémkoli jiném nahrávacím studiu. Asistence producenta je zárukou pořízení co nejlepší nahrávky.

Umělecké zkoušky - Pro kapelu i umělce není nic lepšího, než pohled na jejich prezentaci nezávislýma očima. O to více, když jde o profesionála z hudební branže. Spolupráce s producentem je přímou cestu k profesionálním výkonům, které zásadně ovlivňují i zájem o koncerty umělce.

 

​Příprava hudební show - Každý umělecký výkon má být skvělá show a k tomu je třeba znalostí, které většinou hudebníkům chybí. Hudební producent s vámi probere cíle i zaměření a následně pomůže vymyslet a sestavit profesionální show, včetně image, technického zázemí, světel a efektů. Naše agentura nabízí komplexní službu, programování a technickou podporu.

IMG_0161_edited.jpg

Individuální spolupráce - Chcete pomoci se svým novým hudebním projektem? Máte zájem o širší, nebo dlouhodobou spolupráci? Zajímá vás působení v zahraničí? Potom nám sdělte vaše představy a požadavky a probereme možnosti na míru pro vás. 

PR A REKLAMA

U umělců velmi podceňovaná část jejich hudební kariéry. Ale velmi důležitá součást z pohledu manažerů, pořadatelů a labelů, které potřebujete. Public Relation je v hudebním průmyslu velmi specifické a mnoho reklamních agentur nabízí PR umělcům s nevalnými výsledky a je to příliš drahá zkušenost. Víme o čem mluvíme, sami jsme museli hodně ztratit, než jsme se naučili dělat to jinak. Umělec musí být vidět a musí u veřejnosti vzbudit zájem a proto PR vždy spojujeme i s cílenou reklamou a prací na sítích.

* Pomůžeme s přípravou před samotnou kampaní

* Zajistíme kvalitní materiály a mediální výstupy

* Zajistíme účast na sledovaných mediálních akcích

Dojednáme výstupy ve veřejných médiích, rádia, TV

* Zorganizujeme speciální tiskovou konferenci

* Zajistíme sepsání a vydání mnoha článků a tiskových zpráv

* Zajistíme i mediální výstupy v zahraničí dle potřeby

Nastavíme a budeme řídit kampaně na vašich sítích

* Pomůžeme vám dosáhnout mnohem lepších čísel

* Navrhneme PR na míru a budeme je řídit i dlouhodobě

Ani ta nejlepší skladba se nestane hitem bez mediální podpory.

IMG_2487.jpeg

Rozhovory

Rozhovory a reportáže s cíleným obsahem pro vybrané TV  pořady, rádia a multimédia.

IMG_1629.jpeg

Video reportáže

Profesionálně zpracované a zaměřené reportáže pro sociální sítě a nabídky.

IMG_1014_edited.jpg

Články

Články v tištěných i internetových médiích, tiskové zprávy pro média.

1J7A0896.jpeg

Tiskové konference

Pořádání tiskových konferencí a kulturních akcí s účastí novinářů, televizí a médií.

PLAKAT DO USA.jpg

Reklama

Profesionální fotografie, reklamní bannery, zprávy a cílené reklamy na sociálních sítích.

Každý krok učiněný v PR a reklamě musí mít jasný cíl a smysl. Před spuštěním PR probereme a navrhneme cíle i záměr celé kampaně, abychom dosáhli co největšího efektu i aby obsah kampaně byl pro veřejnost a média dostatečně zajímavý. Pro nejlepší efekt je třeba před zahájením kampaně provést i další přípravu a proto s námi konzultujte vaše potřeby dostatečně dopředu.