NMR PRODUKCE

Od roku 2006 se profesionálně věnujeme hudebnímu průmyslu a reklamě. Naše bohaté zkušenosti ze spolupráce s významnými společnostmi v České republice i v zahraničí nyní nabízíme umělcům.  Každý umělec u nás může najít to, co hledá a potřebuje.

Pro úspěch v hudebním průmyslu je nutné vzdělávání a správné informace jsou nedocenitelné. Zbavte se mýtů a nastavte si správně svoji cestu s naší pomocí. Naučíme vás, jak si většinu hudební produkce zvládnout sami.

Ani toto odvětví se neobejde bez investic, ale s námi nebudete investovat svůj čas i peníze zbytečně a bez výsledků. Dodáváme umělcům jen to, co skutečně potřebují a pomáháme jim nastavit si efektivně svůj plán.

Naší specialitou je oáza pro hudebníky. K nahrávacímu studiu si můžete pronajmout nejen nocleh, ale celý dům s wellness výbavou v nádherném prostředí s jezírky, grilovací terasou a obsluhou dle přání. Již mnoho hudebníků z ČR i zahraničí využili toto relaxační prostředí k odpočinku a vzniku nových uměleckých děl. A to vše i za pomoci a účasti hudebního producenta. Čtěte  níže . . .

OAZA HUDEBNÍKŮ

Krásné, pohodlné a komfortní prostředí prioritně určené k hudební tvorbě vám nabízí studio NMR records ve Slavkově u Opavy. Kromě kvalitně vybaveného nahrávacího studia nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování s využitím veškerého vybavení, sauna, infrasauna, kino a zábava s X-Box, venkovní koupací jezera, vířivka pro 6 osob, terasa s grilem, a to vše v prostředí chráněné krajinné oblasti lužních lesů. Relaxace, odpočinek či dovolená spojená s hudební tvorbou - ideální prostředí pro vznik nových hudebních hitů.

Hudba je o pocitech. Prostředí, ve kterém tvoříme se vždy odrazí v naší tvorbě.

IMG_0402.jpeg

Komfortní zázemí našeho studia využívají hosté nejen z ČR, ale i mnoha dalších zemí (Ukrajina, Německo, Anglie atd.) Navštivte stránku našeho studia pod odkazem níže 👇

NAHRÁVACÍ STUDIO

Nahrávací studio již dávno neslouží jen k pořízení nahrávky. Většina práce na konečné nahrávce se provádí až po fyzickém záznamu a to správným mixem a konečným masterem. Současná moderní hudba a používání aktuálních zvuků vyžaduje největší pozornost právě při mixu vaší nahrávky. Proto je naše studio ve Slavkově u Opavy vybaveno i profesionálními knihovnami s vysoce kvalitními nahrávkami a zvuky pro moderní hudbu.

Nahrávka je jen tak dobrá, jak dobrý je sám umělec. S profesionální hudební produkcí ale dokážete mnohem více.

V našem nahrávacím studiu vám nejen pořídíme kvalitní záznam vašeho hudebního i pěveckého výkonu, ale nahrávku pořizujete vždy za účasti hudebního producenta. Pomůžeme vám nahrávku co nejlépe sestavit, pomůžeme vytvořit hudební podklady od beatů, až po celou filharmonii a vytvoříme celý hudební mix dle vašich představ s co nejlepším výsledkem.  

Poskytujeme i možnost hudební přípravy a konzultace před samotným nahráváním, pěvecké a nahrávací testy.

IMG_0096_edited.jpg

Editace

Editační studio poskytuje obrovský výběr profesionálních zvukových knihoven a pluginů

IMG_0615.JPG

Mikrofony

Nahráváme na prověřené značkové mikrofony s nejvyšší kvalitou

IMG_4267.jpg

Nahrávání

Nahrávací studio je perfektně zvukově vyvážené pro nahrávání akustických nástrojů i zpěvu.

IMG_0215.jpeg

Hudba

Vysoce kvalitní digitální nahrávky  nástrojů od značkových bicích souprav, přes kytary a piana až po filharmonii

IMG_2545.JPG

Ubytování

Součástí studia je i ubytování a mnoho dalších komfortních služeb - viz. Oaza hudebníků výše.

IMG_2555 2_edited.jpg

Ve studiu Nemoros vzniklo 25 světových hitů ve spolupráci se špičkovým anglickým producentem a skladatelem Andrewem Murrayem.

DSC01830_edited_edited.jpg

Velkolepé hudební dílo umělkyně Electric Lady, které se významně proslavilo ve světě vzniklo kompletně v našem studiu Nemoros.

IMG_1014_edited.jpg

Historického úspěchu České republiky dosáhla nahrávka ze studia Nemoros, která získala páté místo v hitparádě ve Velké Británii.

IMG_0401.jpeg

Nahrávací studio Nemoros včetně veškerého nabízeného komfortu využila i skupina Rybičky 48 ke svému týdennímu soustředění.

HUDENÍ PRODUCENT

Manažerský den

Studiový test

Choreografické zkoušky

Studiová produkce

​Živá vystoupení

žena hudebník

PR A REKLAMA

připravujeme

Ani ta nejlepší skladba se nestane hitem bez mediální podpory.

již brzy

Pro jakékoli další dotazy nás kontaktujte na: studio@nemoros.cz