top of page

NMR PRODUKCE

Od roku 2006 se profesionálně věnujeme hudebnímu průmyslu a reklamě. Naše bohaté zkušenosti ze spolupráce s významnými společnostmi v České republice i v zahraničí nyní nabízíme umělcům.  Každý umělec u nás může najít to, co hledá a potřebuje.

Pro úspěch v hudebním průmyslu je nutné vzdělávání a správné informace jsou nedocenitelné. Zbavte se mýtů a nastavte si správně svoji cestu s naší pomocí. Naučíme vás, jak si většinu hudební produkce zvládnout sami.

Součástí naší práce je samozřejmě i nahrávací studio s veškerými profesionálními službami, včetně kvalitní produkce . Již mnoho hudebníků z ČR i zahraničí využili naše studio ke vzniku nových uměleckých děl. A to vše i za pomoci a účasti hudebního producenta.

 

Ani toto odvětví se neobejde bez investic, ale s námi nebudete investovat svůj čas i peníze zbytečně a bez výsledků. Dodáváme umělcům jen to, co skutečně potřebují a pomáháme jim nastavit si efektivně svůj plán. Čtěte  níže . . .

HUDEBNÍ PRODUCENT

Spolupráce se zkušeným hudebním producentem je pro každého umělce vždy velkým přínosem. Hudební producent může zásadně ovlivnit tvorbu umělce, jeho pohled na hudební svět a téměř ve všech případech vzniká v takové spolupráci nové hudební dílo, přizpůsobené současnému hudebnímu trendu a  správně zaměřené na cíl, kterého chce umělec dosáhnout. A nejde jen o hudbu, ale i o image, vlastní prezentaci, správné nastavení umělecké dráhy a další velmi důležité faktory pro úspěch umělce.

Hudebního producenta v nahrávacím studiu většinou nenajdete a proto naše agentura nabízí vytváření nahrávek vždy za účasti producenta a mnoho dalších prospěšných služeb:

Manažerský den - Ideální začátek spolupráce s producentem je osobní setkání nejlépe s celou kapelou. Toto jednodenní soustředění je důležité pro důkladné seznámení s kapelou, rozebrání hudby, cílů i hudebních výkonů a získání odpovědí na mnoho otázek, které hudebníky tíží. Cílem je zbavení se mýtů a polopravd o hudebním sektoru a nové nastavení kapely pro další činnost. Mnoho kapel využívá tento manažerský den opakovaně za zvýhodněných podmínek.

Studiový test - Dvě hodiny v nahrávacím studiu strávené s producentem. Během dvou zkušebních nahrávek získá hudebník či celá kapela jednoznačné odpovědi na svoji tvorbu, pěvecké i hudební umění a doporučení producenta pro další rozvoj. Studiový test je opakovaně využíván zejména zpěváky pro ověření svého rozvoje.

Studiová produkce - Pomoc našeho hudebního producenta můžete využít nejen k pořízení nahrávky, ale i při komponování nové hudební tvorby, nebo pomoc při nahrávce v jakémkoli jiném nahrávacím studiu. Asistence producenta je zárukou pořízení co nejlepší nahrávky i nového díla v aktuálních trendech.

Umělecké zkoušky - Pro kapelu i umělce není nic lepšího, než pohled na jejich prezentaci nezávislýma očima. O to více, když jde o profesionála z hudební branže. Spolupráce s producentem je přímou cestou k profesionálním výkonům, které zásadně ovlivňují i zájem o koncerty umělce.

 

​Příprava hudební show - Každý umělecký výkon má být skvělá show a k tomu je třeba znalostí, které většinou hudebníkům chybí. Hudební producent s vámi probere cíle i zaměření a následně pomůže vymyslet a sestavit profesionální show, včetně image, technického zázemí, světel a efektů. Naše agentura nabízí komplexní službu, programování a technickou podporu.

IMG_0161_edited.jpg

Individuální spolupráce - Chcete pomoci se svým novým hudebním projektem? Máte zájem o širší, nebo dlouhodobou spolupráci? Zajímá vás působení v zahraničí? Potom nám sdělte vaše představy a požadavky a probereme možnosti na míru pro vás. 

Specializované workshopy - Můžete si také vybrat z naší nabídky skupinových i individuálních workshopů, zaměřených na jednotlivé odborné části hudebního průmyslu. Žádný učený z nebe nespadl a čím více víte, tím blíže jste ke svému úspěchu. 

NAHRÁVACÍ STUDIO

Nahrávací studio již dávno neslouží jen k pořízení nahrávky. Většina práce na konečné nahrávce se provádí až po fyzickém záznamu a to správným mixem a konečným masterem. Současná moderní hudba v našem digitálním věku a používání aktuálních zvuků vyžaduje největší pozornost právě při mixu vaší nahrávky. Proto je naše studio vybaveno i profesionálními knihovnami s vysoce kvalitními nahrávkami a zvuky pro moderní hudbu.

Nahrávka je jen tak dobrá, jak dobrý je sám umělec. S profesionální hudební produkcí ale dokážete mnohem více.

V našem nahrávacím studiu vám nejen pořídíme kvalitní záznam vašeho hudebního i pěveckého výkonu, ale nahrávku pořizujete vždy za účasti hudebního producenta. Pomůžeme vám nahrávku co nejlépe sestavit, pomůžeme vytvořit hudební podklady od beatů, až po celou filharmonii a vytvoříme celý hudební mix dle vašich představ s co nejlepším výsledkem.  

Poskytujeme i možnost hudební přípravy a konzultace před samotným nahráváním, pěvecké a nahrávací testy, úpravy živých nahrávek, opravy poškozených záznamů apod.

IMG_0096_edited.jpg

Editace

Editační studio poskytuje obrovský výběr profesionálních zvukových knihoven a pluginů

IMG_0615.JPG

Mikrofony

Nahráváme na prověřené značkové mikrofony s nejvyšší kvalitou

IMG_4267.jpg

Nahrávání

Nahrávací studio je perfektně zvukově vyvážené pro nahrávání akustických nástrojů i zpěvu.

IMG_0215.jpeg

Hudba

Vysoce kvalitní digitální nahrávky nástrojů od značkových bicích souprav, přes kytary a piana až po filharmonii

IMG_0831.jpeg

Příprava je důležitější, než samotné nahrávání a my vás ve studiu připravíme profesionálně.

IMG_2555 2_edited.jpg

Ve studiu Nemoros vzniklo 25 světových hitů ve spolupráci se špičkovým anglickým producentem a skladatelem Andrewem Murrayem.

DSC01830_edited_edited.jpg

Velkolepé hudební dílo umělkyně Electric Lady, které se významně proslavilo ve světě vzniklo kompletně v našem studiu Nemoros.

IMG_1014_edited.jpg

Historického úspěchu České republiky dosáhla nahrávka ze studia Nemoros, která získala páté místo v hitparádě ve Velké Británii.

IMG_0401.jpeg

Nahrávací studio Nemoros včetně veškerého nabízeného komfortu využila i skupina Rybičky 48 ke svému týdennímu soustředění.

AUDIO-VIZUÁLNÍ PRODUKCE

Pokud jste se rozhodli prosadit v hudební sféře, bez filmařské podpory se rozhodně neobejdete. Audio-vizuální tvorba je v současné době velmi žádaná a populární a není dobré ji podceňovat. Propojení filmové tvorby a hudebního průmyslu má ale svoje speciální nároky a specifika. Naše bohaté zkušenosti z audio-vizuální produkcí u nás i v zahraničí vám pomohou dosáhnout mnohem lépe svého cíle a vyvarovat se zbytečných chyb.

Videa pro sociální sítě, záznamy koncertů, reklamní a propagační videa, make off a záznamy práce hudebníka, osobní medailony, fanouškovská videa, spoty a trailery a v neposlední řadě samozřejmě oficiální hudební video klipy, to vše vám může naše agentura profesionálně vymyslet, zpracovat a dodat včetně dalších důležitých služeb, jako je registrace práv, oficiální vydání s monetizací a reklama s videem spojená.

A nebo se od profesionálů naučte, jak si to správně dělat sami. Pořádáme skupinové i individuální workshopy zaměřené právě na tuto speciální tvorbu.

PR A REKLAMA

U umělců velmi podceňovaná část jejich hudební kariéry. Ale velmi důležitá součást z pohledu manažerů, pořadatelů a labelů, které potřebujete. Public Relation je v hudebním průmyslu velmi specifické a mnoho reklamních agentur nabízí PR umělcům s nevalnými výsledky a je to příliš drahá zkušenost. Víme o čem mluvíme, sami jsme museli hodně ztratit, než jsme se naučili dělat to jinak. Umělec musí být vidět a musí u veřejnosti vzbudit zájem a proto PR vždy spojujeme i s cílenou reklamou a prací na sítích.

* Pomůžeme s přípravou před samotnou kampaní

* Zajistíme kvalitní materiály a mediální výstupy

* Zanalyzujeme aktuální stav v médiích

* Zajistíme účast na sledovaných mediálních akcích

Dojednáme výstupy ve veřejných médiích, rádia, TV

* Zorganizujeme speciální tiskovou konferenci

* Zajistíme sepsání a vydání mnoha článků a tiskových zpráv

* Zajistíme i mediální výstupy v zahraničí dle potřeby

Nastavíme a budeme řídit kampaně na vašich sítích

* Pomůžeme vám dosáhnout mnohem lepších čísel

* Navrhneme PR na míru a budeme je řídit i dlouhodobě

Ani ta nejlepší skladba se nestane hitem bez mediální podpory.

IMG_2487.jpeg

Rozhovory

Rozhovory a reportáže s cíleným obsahem pro vybrané TV  pořady, rádia a multimédia.

IMG_1629.jpeg

Video reportáže

Profesionálně zpracované a zaměřené reportáže pro sociální sítě a nabídky.

IMG_1014_edited.jpg

Články

Články v tištěných i internetových médiích, tiskové zprávy pro média.

1J7A0896.jpeg

Tiskové konference

Pořádání tiskových konferencí a kulturních akcí s účastí novinářů, televizí a médií.

PLAKAT DO USA.jpg

Reklama

Profesionální fotografie, reklamní bannery, zprávy a cílené reklamy na sociálních sítích.

Každý krok učiněný v PR a reklamě musí mít jasný cíl a smysl. Před spuštěním PR probereme a navrhneme cíle i záměr celé kampaně, abychom dosáhli co největšího efektu i aby obsah kampaně byl pro veřejnost a média dostatečně zajímavý. Pro nejlepší efekt je třeba před zahájením kampaně provést i další přípravu a proto s námi konzultujte vaše potřeby dostatečně dopředu.

WORKSHOPY

Všichni umělci k nám přichází s mnoha otázkami, na které hledají odpovědi a proto jsme pro vás připravili tematické workshopy, které ty nejčastější dotazy umí zodpovědět. Navštivte naši stránku s nabízenými workshopy a vyberte si téma, které vás zajímá. Workshopy si u nás přímo můžete objednat a domluvit si vhodný termín. Pokud ale hledáte mnohem širší odpovědi, využijte setkání s producentem.

WEBOVÉ STRÁNKY

Kdo dnes není na internetové síti, jakoby nebyl. Sociální sítě jsou ale pomíjivé, vznikají a zanikají, jsou populární a potom upadají a jejich nálada se často mění. Jediné co vám zůstane navždy a je jasným obrazem vašeho umění jsou osobní stránky. Ty si ale musíte vyrobit, navrhnout, naprogramovat a udržovat v chodu a to již není lehké. Po našich mnohaletých zkušenostech nabízíme výrobu osobních, uměleckých či propagačních stránek správně nastavených a zaměřených na svůj cíl a účel, které si následně sami zvládnete udržovat.

Již jste si to zažili? 🤯

* Zaplatili jsme statisícovou částku za profesionální stránky s termínem do 3 měsíců

* Nebyly hotové ani po roce a z upomínání už nás bolela hlava

* Každý měsíc jsme našli nefunkční věci a čekali měsíce na opravu

* Nejméně 20x jsme museli upomínat opravy a změny na stránce

* Původní částka za stránky se za tu dobu ztrojnásobila

* Editační program ke stránkám byl složitý a mnoho věcí neuměl.

* Museli jsme se nakonec učit sami programovat

* Naši klienti už z nás měli legraci - kdy že tedy ty skvělé stránky budou?

* Každé dva měsíce jsme museli kupovat nové pluginy, aby stránky fungovaly

Vyhodili jsme spoustu peněz za stránky, které vlastně nikdy nebyly plně v provozu

Vyzkoušejte naše služby. Navrhneme a rychle dodáme jednoduché, designové a funkční stránky, zaměřené na váš cíl, které si budete moci sami upravovat každý den dle potřeby. Implementace mobilní verze stránek je samozřejmostí, stejně jako soubory cookies a aktualizace. Doporučíme ideální obsah podle typu umělce a propojíme se sociálními sítěmi.

Snímek obrazovky 2023-07-27 v 0.10.00.png

Umělec

Stránky od Nemoros používám již mnoho let a dnes si je i sama programuji. Je to skvělé a funkční.

Snímek obrazovky 2023-07-27 v 0.10.23.png

Agentura

I rozsáhlé stránky agentury programujeme a upravujeme sami dle našich potřeb.

Snímek obrazovky 2023-07-27 v 15.40.45.png

Hudební skupina

Stránky pro hudební skupinu Kabát revival Plzeň

Snímek obrazovky 2023-07-27 v 15.41.48.png

Služby

Naše weby jsou ideální i pro nabídku služeb, jako je třeba potápění...

Snímek obrazovky 2023-07-27 v 15.45.55.png

Média

Naše služby využívá i Fajn Rock rádio a TV Rock paráda.

UMĚLECKÁ PREZENTACE

Snímek obrazovky 2023-07-27 v 11.38.49.png

Dělám umění tím co hraju.

Nebudu lidem dělat šaška

Umělecká prezentace je mnoha umělci extrémně podceňována. Originalita, profesionalita, design, přednes, vystupování, technická příprava, choreografie, komunikace i chování od příchodu na pódium po odchod, to vše dělí profesionální vystoupení od amatérského. Díky našim bohatým zkušenostem s produkcí v zahraničí pomáháme umělcům nastavit jejich vlastní originální image, kterým se prezentují před publikem i před promotéry a producenty.

Chcete uspět v konkurenci desítek tisíc hudebníků? Nabídněte vlastní originální show. Pomůžeme vám sestavit originální vystoupení od designu a kulis až po světelnou show. Naprogramujeme vám vlastní show s našimi, nebo běžnými světly a efekty, zajistíme výrobu speciálních prvků a poskytneme i dopravu a pomoc. A pro ty velmi náročné zajistíme i návrhy zahraničních designérů a profesionálů.

Umělecká prezentace má svoje určitá pravidla, kterým se můžete naučit i na našich workshopech s našim hudebním producentem i zahraničními lektory. Vyberte si u nás workshop a potom si prezentaci nastavte sami.

Snímek obrazovky 2023-07-27 v 11.50.19.png
bottom of page