top of page
Nemoros navázal spolupráci v Rusku
IMG_1955_edited.png

 26.3.2017 

Producent Roman Rossi v TV studiu Russian Music Box v Moskvě

Měsíc červen roku 2017 se zapsal do historie mezinárodní agentury NEMOROS tučným písmem. Pro ředitele a zakladatele agentury Nemoros sice nejsou mezinárodní vztahy s ruskojazyčnými zeměmi nic nového. V minulosti již organizoval několik mezinárodních návštěv a za svoje zásluhy získal i čestný doktorát věd od Národní Kijevské Univerzity. Tato návštěva v Moskvě však byla velmi důležitá pro rozvoj mezinárodních vztahů v hudební sféře.

 

„Hudba není závislá na zemi, na jazyku ani na politické situaci“ - říká ředitel agentury Roman Rossi. „Proč bychom se měli bát navazovat v hudbě mezinárodní spolupráce, když hudba žádné hranice nemá?“

 

V Moskvě během několika dní absolvovala agentura Nemoros mnoho důležitých setkání s umělci, hudebníky, skladateli, korporátní večírky s hudebními hvězdami a otevřela v Moskvě svoji pobočku. 

Nejdůležitější součástí návštěvy v Moskvě bylo setkání s představiteli Mezinárodního hudebního TV kanálu Russian Music Box. S ředitelkou Natálií Palinovou a jejím skvělým pracovním týmem uzavřela agentura Nemoros smlouvu o dlouhodobé spolupráci na hudebním poli. Během několikadenní návštěvy se seznámila s provozem televize, natáčením a zpracováním pořadů a setkala se se spoustou úspěšných umělců, spolupracujících s TV kanálem. Navázání této spolupráce je zásadním krokem k dalšímu rozvoji mezinárodních vztahů.

clipart1187362.png
Více jak 100 videí najdete na našem YouTube kanále.

Zprávy a události

bottom of page