top of page
IMG_3977_edited.jpg

 27.3.2022 

Electric Lady uvedena na legendární tabuli klubu

S podporou Generálního konzulátu České republiky spolu s Československou společností pro umění a vědy v Los Angeles odehrála Electric Lady 27. března koncert se skvělým ohlasem. V klubu to vařilo a skupina získala na místě uznání nejen od místních, ale i producentů z LA a Brazílie. Přišli se na ni podívat i rodáci z Čech žijící v LA, mezi nimi i Roman Lomtadze, aktuálně hrající s kapelou Scars On Broadway.

Los Angeles, často zkráceně též L.A., je největší město ve státě Kalifornie, po New Yorku druhé nejlidnatější město Spojených států amerických. Los Angeles je jedno z nejvýznamnějších světových center kultury.

A zde se nachází i legendární klub Whiski a Go Go, který se stal startovacím můstkem pro tak slavné hudebníky, jako jsou The Doors, Guns N' Roses, Linky Park, Led Zeppelin a mnoho dalších. A právě v tomto klubu si zahrála i Electric Lady, aby předvedla svoje umění nejen místním rockovým fanouškům, ale i hudebním profesionálům, kteří se na ni přišli podívat.

Každý koncert slavné i méně slavné kapely ve Whiski a Go Go nakonec končí v klubu RAINBOW o pár metrů výše, kam nás Roman Lomtadze pozval. Dárky a obrázky od slavných světových muzikantů, rozvěšených po celém klubu jasně říkají,  kdo si tady udělal jam a mnozí z nich zde mají své čestné místo. Možná jednou i Electric Lady 😀👍.

WHISKI A GO GO - NEJSLAVNĚJŠÍ ROCKOVÝ KLUB V LOS ANGELES

bottom of page