top of page

 

cfbe2142-b0a5-4ab1-91b3-a8c64f8c8373 2.j

 20.3.2018 

Producent Roman Rossi na jednání v KOBALT

Logo_Kobalt_Full.png

Music Publishing - KOBALT je součástí velké společnosti KOBALT Music Group. Patří mezi nejvýznamnější společnosti na světě v oblasti registrace autorských práv, jejich ochrany a zejména pak licencování hudby a výběru autorských poplatků. Díky speciálním technologiím dokáže KOBALT zpracovávat biliony transakcí z celého světa a zajistit hudebním autorům spolehlivý výběr poplatků po celém světě. 

clipart1187362.png
Více jak 100 videí najdete na našem YouTube kanále.

Zprávy a aktuality

Nemoros podepsal smlouvu s KOBALT Publishing

NEMOROS od roku 2014 velmi intenzivně rozvíjel mezinárodní vztahy na hudebním poli s Velkou Británií. Absolvoval mnoho osobních návštěv s hudebními Labely, producenty a skladateli v Londýně a Liverpoolu.

Ve spolupráci s anglickými skladateli a producenty vznikaly nové hudební projekty v produkci NEMOROS, ve studiu NEMOROS pak nové mezinárodní singly a dokonce i několik alb.

Za největší úspěch v historii NEMOROS je ale považován podpis smlouvy se společností KOBALT. NEMOROS se tak stal součástí společnosti KOBALT a současně prvním celosvětovým publisherem v České republice. Ochrana autorských práv a licencování hudby v rámci celého světa pod záštitou KOBALT Publishing otevřela nové možnosti pro všechny hudební autory, spolupracující s agenturou NEMOROS a to nejen z České republiky, ale v rámci celého světa.

bottom of page