20.3.2018 

Producent Roman Rossi na jednání v KOBALT

Music Publishing - KOBALT je součástí velké společnosti KOBALT Music Group. Patří mezi nejvýznamnější společnosti na světě v oblasti registrace autorských práv, jejich ochrany a zejména pak licencování hudby a výběru autorských poplatků. Díky speciálním technologiím dokáže KOBALT zpracovávat biliony transakcí z celého světa a zajistit hudebním autorům spolehlivý výběr poplatků po celém světě. 

clipart1187362.png
Více jak 100 videí najdete na našem YouTube kanále.

Zprávy a aktuality

Nemoros podepsal smlouvu s KOBALT Publishing

NEMOROS od roku 2014 velmi intenzivně rozvíjel mezinárodní vztahy na hudebním poli s Velkou Británií. Absolvoval mnoho osobních návštěv s hudebními Labely, producenty a skladateli v Londýně a Liverpoolu.

Ve spolupráci s anglickými skladateli a producenty vznikaly nové hudební projekty v produkci NEMOROS, ve studiu NEMOROS pak nové mezinárodní singly a dokonce i několik alb.

Za největší úspěch v historii NEMOROS je ale považován podpis smlouvy se společností KOBALT. NEMOROS se tak stal součástí společnosti KOBALT a současně prvním celosvětovým publisherem v České republice. Ochrana autorských práv a licencování hudby v rámci celého světa pod záštitou KOBALT Publishing otevřela nové možnosti pro všechny hudební autory, spolupracující s agenturou NEMOROS a to nejen z České republiky, ale v rámci celého světa.

Sledujte nás

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter
Pro kontakt s agenturou NEMOROS s.r.o. využijte CHAT vpravo dole

Sídlo společnosti

Rybná 716/24

110 00 Praha 1

​Česká republika

Nahrávací studio

Osvobození 492

747 57 Slavkov

​Česká republika

Pobočka UK

stěhujeme se na novou adresu

Pobočka USA

201 East 69th Street

Suite PH-O, New York

NY 10021

USA

Pobočka RU

ul. Kyrovogradskaja 9

korp.4

117587 Moskva

Rusko