13.6.2018 

Skladatel Nigel LOWIS ve studiu NEMOROS v PRAZE

NEMOROS jako součást americké společnosti KOBALT nabídnul možnosti publishingu mnoha autorům v rámci České republiky, ale i zahraničí. Zatímco v České republice je mezinárodní Publishing novinkou, v zahraničí je KOBALT jedna z nejvýznamnějších společností a v jeho katalogu je zapsána většina celebrit z hudebního světa.

V České republice podepsali smlouvu s Nemoros skladatelé jako Jiří Vidasov, Varhan Orchestrovič Bauer a mnoho dalších. Mezi významné smlouvy však nepochybně patří exkluzivní smlouva uzavřená v Anglii.

Skladatel, hudebník a producent Nigel LOWIS se rozhodl spolupracovat s NEMOROS exkluzivně a podepsal umístění mnoha stovek svých děl v katalogu KOBALT. Nigel LOWIS je v Anglii považován za krále soulu, má za sebou více jak 14 milionů prodaných nahrávek a spolupráce s významnými umělci, jako Mariah Carey, Quincy Jones, Stevie Wonder, David Morales a mnoho dalších. Nyní exkluzivně spolupracuje s NEMOROS na Publishingu a se skladateli a mladými hudebníky agentury NEMOROS na nových hudebních projektech

Music Publishing - KOBALT patří mezi nejvýznamnější společnosti na světě v oblasti registrace autorských práv, jejich ochrany a zejména pak licencování hudby a výběru autorských poplatků. Nigel LOWIS má nyní většinu svých hudebních děl registrovanou právě u KOBALT a veškerá svoje nová díla bude prodávat a licencovat právě se společností NEMOROS - KOBALT.

clipart1187362.png
Více jak 100 videí najdete na našem YouTube kanále.

Zprávy a aktuality

Podpis smlouvy s anglickým skladatelem Nigel LOWIS

Sledujte nás

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter
Pro kontakt s agenturou NEMOROS s.r.o. využijte CHAT vpravo dole

Sídlo společnosti

Rybná 716/24

110 00 Praha 1

​Česká republika

Nahrávací studio

Osvobození 492

747 57 Slavkov

​Česká republika

Pobočka UK

stěhujeme se na novou adresu

Pobočka USA

201 East 69th Street

Suite PH-O, New York

NY 10021

USA

Pobočka RU

ul. Kyrovogradskaja 9

korp.4

117587 Moskva

Rusko