Mezinárodní hudební a umělecká agentura

Hudební producent se speciálním zaměřením na ochranu autorských a uměleckých práv v rámci celého světa, Hudební vydavatelství, Publishing KOBALT, PR agentura, Management, Nahrávací a Filmové studio

Jste hudebník, zpěvák, hudební skupina nebo jiný umělec?

Potom jste sem nejspíše přišli hledat odpovědi na svoje otázky. Využijte tedy tento odkaz vpravo, který je určený právě vám.
 

Nemoros/Kobalt Publishing

Budoucnost hudebního skladatele začíná u nás

Jako partner mezinárodní společnosti KOBALT nabízíme hudebníkům a skladatelům možnost registrace autorských děl v katalogu významné americké společnosti, se skutečným zajištěním ochrany autorského práva v rámci celého světa. Zabýváme se nejen výběry autorských poplatků z koncertů, veřejných médií a digitálních sítí, ale primárně aktivním licencováním hudby do zahraničních produkcí, filmových studií, reklamních agentur a dalším umělcům. Publishing je základem ochrany každého autora a cestou k zajištění dalších příjmů. Propojujeme významné hudební skladatele v rámci celého světa ke vzájemné spolupráci a vytváření nových hudebních děl. Umělcům a hudebníkům nabízíme přímou spolupráci s našimi autory a našim skladatelům poskytujeme celosvětové poptávky po hudebních dílech. Více informací o Publishing najdete pod odkazem níže.

Screen%252520Shot%2525202020-08-07%25252
gb_200x133.png

Nigel LOWIS

Král soulu, více než 14 milionů prodaných nahrávek, držitel mnoha zlatých a platinových desek, spolupráce s významnými umělci, jako Mariah Carey, Quincy Jones, Stevie Wonder, David Morales a mnoho dalších . . .

square7_Small_edited_edited_edited.jpg
sk_200x133.png

Soňa Kilianová

Skladatelka spolupracující se skladateli a hudebními producenty v několika zemích, skládá pro umělce, film a televizní tvorbu v mnoha jazycích.

IMG_2358%20(kopie)_edited.jpg
gb_200x300.jpg

Andrew MURRAY

Brilantní klavírista a skladatel s mnoha úspěšnými hity v Anglii i Německu, hity pro X Factor a spolupráce s umělci jako John Legend, Lady Gaga, Alicia Keys a mnoho dalších . . .

Vidas.jpg
cz_200x300.jpg

Jiří Vidasov

Skladatel a pianista s více jak 100 singly na kontě zejména stylu Neo-soul, hip-hop a jazz. Exkluzivní spolupráce s Nemoros Publishing. Spolupráce s Dan Bárta, En.dru, Top Dream Company, Varhan Ochestrovič Bauer, TyNikdy Label a další. 

Hudební vydavatelství

Nechejte vaši hudbu vydělávat s námi

Chcete efektivně a úspěšně vydat vaše hudební dílo? Nabízíme umělcům nejen celosvětovou registraci a vydání jejich uměleckých děl, ale i ošetření uměleckých práv v rámci celého světa. Zajišťujeme ochranu a monetizaci - tedy poplatky nejen z médií ale i internetu a sociálních sítí. Vydáváme hudební díla až na 950 světových sítích a portálech s přípravou playlistů a další podpory. Nabízíme i PR, reklamu a podporu šíření Vašich děl. Vyzkoušejte naše první celosvětové vydavatelství, které zachovává umělcům 100% výnosy z jejich děl!!! Čtěte více pod odkazem níže.

received_864325824473546_edited
received_864325824473546_edited

press to zoom
Politica
Politica

press to zoom
Cover_Nezn%C3%A1m%C3%A1_edited
Cover_Nezn%C3%A1m%C3%A1_edited

press to zoom
received_864325824473546_edited
received_864325824473546_edited

press to zoom
1/11
 

Hudební produkce

Pomůžeme vám nastartovat vaši hudební kariéru

Poskytujeme komplexní služby všem hudebníkům, od vzniku nahrávek a hudebních klipů až po jejich distribuci a propagaci. Pomůžeme vám nastavit plán k dosažení vašich cílů doma i v zahraničí a zajistíme vše potřebné v jakékoli fázi vašeho projektu. Spolupráce s hudebním producentem, příprava zpěváků a hudebníků, manažerské služby apod. Využijte našich zkušeností a našich partnerů z USA, Velké Británie, Evropy i Ruska. Mezi nejvíce využívané služby patří hudební testy a manažerský den s producentem. Více o těchto službách se dočtete pod odkazem níže.

IMG_0098_edited.jpg

Nahrávací studio

V nahrávacím studiu NEMOROS vzniklo mnoho domácích i zahraničních nahrávek. Nejde jen o nahrávku. Jde o osobní přístup, cíl a výsledek.

IMG_1629_edited.jpg

Foto a video

Každá fotografie i filmový záběr mají svůj záměr. Využijte našich mnohaletých zkušeností s realizací od scénáře až po hotové dílo a jeho prezentaci.

Singer

Produkce

Řekněte nám vaše cíle a my vám zajistíme kompletní management od plánu, designu, hudební produkce až po konečnou realizaci. Naše rady vám šetří čas i peníze.

1J7A0896_edited.png

Public relations

Být vidět je u hudebníků specifická podmínka. Zajistíme nejen tiskové konference, články a média, ale i poradenství v plánování a sociálních sítích se zaměřením na správný cíl.

 

Hudební klipy

DSC01608.JPG
Specifické odvětví vyžaduje originální řešení

Hudební videa jsou zcela odlišná od jiných videí a filmů. Mají svoje specifika a jejich úspěšnost je přímo závislá na jejich zpracování. Naše mnohaleté zkušenosti v natáčení hudebních videí doma i v zahraničí nás přivedly až k velmi úspěšným videím s mnohamiliónovými shlédnutími, či uznáním za filmové dílo v zahraničí.

Nabízíme vám pomoc v libovolné části vašeho projektu, s přípravou scénáře, natáčením, střihem i post produkcí, speciálními efekty i vydáním hudebního videa a reklamou. O všech možnostech a detailech natáčení se dozvíte více pod odkazem níže:

NOVINKY

Snímek obrazovky 2022-11-02 v 20.55.34.png

6. ročník pěvecké soutěže Hlas Česka, Moravy a Slezska 2023

Pěvecká soutěž pořádaná neziskovou organizací Hlas Česka z.s. právě vyhlásila novou. registraci do soutěže. A největší novinkou je i samostatná kategorie kapel s autorskou tvorbou. Nemoros je již po 6 let hlavním partnerem soutěže a každým rokem nacházíme nové talenty, kterým poskytujeme podporu. Přečtěte si více o této mimořádné události.

IMG_3616_edited.jpg

Mezinárodní setkání producentů v Los Angeles

Nemoros se zúčastnil setkání hudebních producentů a promotérů z Ameriky a Evropy, pořádaný v Los Angeles v USA. Řešila se témata budoucnosti hudebního průmyslu i spolupráce. Shlédněte více v galerii 👇

global rock summit poster.jpg

Electric Lady reprezentovala na Global Rock Summit v USA

24.3 Electric Lady velmi úspěšně reprezentovala ČR na mezinárodním showcase v Los Angeles, kde představila svoje umění producentům a labelům z USA i celé Evropy, za podpory Plzeňského kraje. Její energické vystoupení vzbudilo pozornost producentů z USA, ale Brazílie, Finska a dalších zemí.

Pravo1_edited.jpg

Electric Lady v deníku PRÁVO

Jeden z nejúspěšnějších českých deníků PRÁVO se zajímal o historii i plány Electric Lady a 7. května 2022 vydal o Electric Lady třístránkový článek s rozhovorem s frontmankou kapely Terezou Rays. Celý článek 👇

whisky a gogo2022.jpg

WHISKI A GO GO Holywoodský prestižní klub

Legendární rockový klub Whiski a Go Go byl startovací rampou pro kapely jako The Doors, System of a Down, Guns N' Roses, Linkin Park, nebo Led Zeppelin. Energické vystoupení Electric Lady vzbudilo velkou pozornost. Více zde 👇

image_edited.jpg

Kelsey Gill vydala debutový singl "Rob Me Blind"

Opojná anglická zpěvačka Kelsey Gill právě vydala svůj debutový sólový singl ‚Rob Me Blind‘ ve spolupráci s Nemoros & 1983 Group Kobalt.

Singl získal nadšené recenze od kritiků, kteří Kelsey označili za jednoho z nejzajímavějších britských umělců, které lze letos sledovat.

clipart1187362.png
clipart1187362.png
Snímek obrazovky 2022-03-16 v 9.11.44.png

STANDUP

Vyšel nový singl a videoklip

zpěvačky, kytaristky a skladatelky

Electric Lady v exkluzivní produkci

NEMOROS.

Sledujte Electric Lady

UDÁLOSTI

Podpis smlouvy s anglickým skladatelem Nigel LOWIS

Anglický skladatel a hudební producent Nigel LOWIS uzavřel s NEMOROS exkluzivní smlouvu na Publishing KOBALT a spolupracuje s NEMOROS na nových hudebních projektech.

Podepsána smlouva s KOBALT

Nemoros se stal mezinárodním Publisherem uzavřením smlouvy s jednou z nejvýznamnějších světových společností Music Publishing KOBALT

Reálná prémie v Moskvě

Nemoros se zúčastnil prestižního předávání cen nejlepším umělcům roku v Moskvě na pozvání pořadatele - ředitelky TV Russian Music Box.

 

Reference

Josef VOJTEK

pepa-vojtek_edited.jpg

Rockový zpěvák skupiny KABÁT

Po celou dobu naší spolupráce na mě Roman Rossi působil jako pohodový člověk, který se vždy choval jako absolutní profík. Co jsme si řekli, to platilo a toho si v dnešní době obzvláště cením. Proto jsem souhlasil i s další spoluprací, na kterou se těším.

Dipl. um Ilona REDLOVÁ

Foto-Ilona-R%C3%A9dlov%C3%A1-717x1024_ed

Operní umělkyně a ředitelka Hlas Česka

S agenturou Nemoros spolupracuji již třetím rokem. Vážím si profesionality a také dodržení slova. Což je v dnešní době nejcennější. Pro vítěze, naší pěvecké soutěže, měla vždy krásné a hodnotné ceny a pro některé z nich byla spolupráce s touto agenturou odrazovým můstkem k splnění jejich snu. Velké díky patří, řediteli této agentury, Romanovi Rossi.

Dalibor MRÁZ

Dali_Mraz3.jpg

Skladatel bubeník a zakladatel DrumTrainer

Roman s agenturou NEMOROS vložil důvěru v mé projekty a pomohl mi je nastartovat. Projekt DrumTrainer by bez jeho pomoci neexistoval. Moc to pro mě znamená.

Tereza RAYS

ELE_ibanez_PROMOPHOTO2_edited.jpg

Zpěvačka a kytaristka  zvaná Electric Lady

Po 15 letech jsem našla první hudební agenturu, která jen neslibuje, ale koná! Oceňuji výborné manažerské schopnosti a vedení, jsem velice vděčná za příležitosti a výsledky, kterým bych sama nikdy nedosáhla. Ave Nemoros 😀

Děkujeme našim partnerům a sponzorům

Barevne%CC%81_edited.png
4d835cdf-16a0-488d-bd32-e16a02f68fe1.jpg
Logo_Kobalt_Full.png
usa_200x133.png
gb_200x133.png

Sledujte nás

cz_200x133.png

sledujte naše sociální sítě

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter
sk_200x133.png
de_200x133.png
pl_200x133.png
eu_200x133.png
ru_200x133.png
 

Máte zájem dostávat informace o nových hudebních událostech? Vyplňte formulář pod tímto odkazem 👇 👇 👇 👇 👇 👇

Pro vaše obecné dotazy můžete využít off-line CHAT vpravo dole. Chcete-li se spojit s managementem NEMOROS GROUP, vyplňte formulář pod tímto odkazem: 👇 👇 👇 👇 👇 👇

Vyplnění kontaktního formuláře vám zajistí registraci vašeho požadavku v našem systému a přiřazení správné odpovědné osobě. E-mailová komunikace nemusí vždy dorazit do správných rukou. Pokud i přesto upřednostňujete e-mailovou komunikaci, využijte tyto adresy:

publishing@nemoros.cz - dotazy ohledně Publishingu

produkce@nemoros.cz - dotazy  na produkci a služby

studio@nemoros.cz - nahrávací a filmové studio, vydavatelství

Pro písemnou komunikaci a zasílání dokumentů se domluvte s odpovědnou osobou na poštovní adrese, pokud již jste v kontaktu, nebo odešlete poštu na adresu kanceláře v ČR::

NMR records s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1